Program Bonus Fronius
0

FLIR pirometr termowizyjny TG165-X

3,672 godz. słońca

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

FLIR PIROMETR TERMOWIZYJNY TG165-X

Kamera termowizyjna MSX® FLIR TG165-X

FLIR TG165-X pomaga w wizualizacji gorących i zimnych punktów, które mogą wskazywać na awarie elektryczne, awarie mechaniczne lub wycieki powietrza i wody. To wszechstronne, bezdotykowe narzędzie do pomiaru i obrazowania wyświetla anomalie temperatury na ekranie, umożliwiając skuteczną kontrolę i zlokalizowanie źródła problemów szybciej niż przy użyciu jednopunktowego termometru na podczerwień. Zobacz komponenty wyraźnie, a nawet czytaj etykiety dzięki opatentowanemu przez FLIR ulepszeniu obrazu MSX, które dodaje wizualne szczegóły do ​​pełnych obrazów termicznych. Laser Bullseye zapewnia, że ​​zawsze wybierasz właściwy element do pomiaru, a łatwe w użyciu przyciski i ustawienia pomagają szybko i bezstresowo wykonać pracę. Dzięki wewnętrznej pamięci do 50 000 zdjęć i akumulatorowi litowo-jonowemu, FLIR TG165-X jest gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka.

WSKAŻ ŹRÓDŁO AWARII SYSTEMU

Szybkie inspekcje dzięki podglądowi termicznemu, który natychmiast informuje, czy cel się przegrzewa i zapewnia pomiary do 300 ° C (572° F)6.

WYKONUJ INSPEKCJE SZYBKO I ŁATWO

Celuj w mierzony obszar za pomocą wskaźnika laserowego w dziesiątkę i rejestruj termiczne MSX i obrazy wizualne za pomocą prostego pociągnięcia spustu.

PRACUJ Z UFNOŚCIĄ

Łatwe przeglądanie obrazów na żywo w rozdzielczości 2,4 cala. wyświetlaj i patrz w ciemne lub trudno dostępne miejsca dzięki jasnej lampie roboczej LED.

Informacje dodatkowe

Wymiary 18 × 95 × 55 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FLIR pirometr termowizyjny TG165-X”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.