Program Bonus Fronius
0

Zestaw narzędzi do fotowoltaiki SOLARKIT WYCOFANY, ZAMIENNIK W SKLEPIE

2,784 godz. słońca

Wersja chromowana, w pełni wyposażona

Odporna na uderzenia walizka ze specjalnymi narzędziami do obróbki kabli stosowanych w systemach fotowoltaicznych. Narzędzia do obróbki kabli, praski do zaciskania, klucze montażowe do MC4, pozycjoner oraz matryca.

Brak w magazynie

SKU: 624 105-53 WS Kategorie: , , Tagi: , ,

Opis

Zawartość walizki do fotowoltaiki – narzędzi do instalacji fotowoltaicznych:

  • walizka, odporna na uderzenia, z wypełnieniem piankowym z wgłębieniami na narzędzia do obróbki kabli, praski do zaciskania, kluczy montażowych do MC4, pozycjonera oraz matrycy,
  • zaciskarka PEW 12 chromowana (nr kat. 624 000 3) z matrycą do zaciskania złączy MC4 (4 mm2, 6 mm2, 10 mm2 ) oraz pozycjonerem gwarantującym poprawność zakucia,
  • samonastawne szczypce do ściągania izolacji dla kabli solarnych dla przekrojów: 4mm2, 6mm2, 10mm2; ściągacz izolacji z systemem wymiennych noży – ponad 300 rodzajów noży w zależności od stosowanych przekrojów; Nie urywa żył wewnątrz przewodu (nr kat. 708 209 3),
  • nożyce do cięcia kabli (nr katalogowy 700 015 3),
  • 2 x klucze montażowe do złączy MC4,
  • pozycjoner,
  • matryca,
  • niezbędne akcesoria montażowe.

Specjalne narzędzia RENNSTEIG do cięcia kabli, ściągania izolacji lub zaciskania umożliwiają poprzez swoje niezawodne działanie profesjonalne wykonywanie pracy i gwarantują spełnienie odpowiednich wymagań, np. RAL GZ 966 i innych światowych norm.

Istnieje możliwość doposażenia walizki w matryce do złączy MC4 (2,5 mm2, 4 mm2, 6 mm2), MC3, Wieland, Tyco, Amphenol Helios H4.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, pod jaką presją czasu pracują instalatorzy, dlatego udogodnieniem jest pozycjoner , za pomocą którego szybko i pewnie wypozycjonujemy końcówkę i zaciśniemy ją na przewodzie, gwarantując tym samym najwyższą jakość wykonanego połączenia. Jest to inwestycja, dzięki której nie wymieniamy narzędzi kilka razy w roku, a wykonane instalacje są bezawaryjne, dzięki czemu unikniemy możliwych reklamacji ze strony Klienta. Matryce Rennsteig zostały przetestowane w fabryce Rennsteig i wykonują ponad 100 000 zacisków złączy, gdzie norma DIN wymaga 50 000. Gwarantując tym samym długą żywotność.

Oferujemy rozwiązania wysokiej jakości, a co za tym idzie profesjonalne instalacje, w których nie ma miejsca na reklamacje.

Więcej informacji:

Narzędzia do fotowoltaiki Solarkit Rennsteig – więcej informacji

Filmy: