Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

fro30311.upd

Page 1 of 2Next

A w tej aktualizacji jakie zmiany doszły ?

Masz wszystko napisane tutaj https://www.fronius.com/~/downloads/Solar%20Energy/Firmware/SE_FW_Changelog_Fronius_Galvo_Symo_Primo_Eco_DE-EN.pdf

Wynika z "change loga", że tylko dołożono dodatkowo ustawienia dla Estonii.

Witam

Po najnowszej aktualizacji, po zmroku pojawia się komunikat "małe napięcie wraz z kodem 307 , 522 , 523 . Inwerter nie może przejść w tryb uśpienia, ciągle szuka napięcia. Poproszę o pomoc może coś mam źle ustawione, a może to wina aktualizacji - 30311

Gdzie mogę pobrać nowszą wersję oprogramowania przeznaczoną do instalacji z USB? Na stronie Fronius.com znajduję tylko 28500.

Witam Panie Sebastianie,

 

Proszę o maila do nas na pv-support-poland@fronius.com i wyślemy Panu najnowszy soft.

 

Pozdrawiam

TSN

Witam

Mam podobny problem po aktualizacji na najnowszy soft kody błędy  307 , 522 , 523 i pokazuje mi waty w minusie i jeszcze np. o godz 23 włącza i szuka napięcia czy można powrócić na poprzedni soft pozdrawiam

Witam

Do tej pory nie dostałem odpowiedzi co robić z tymi błędami 307, 522, 523 inwerter od momentu wgrania najnowszej aktualizacji ani razu nie przeszedł w tryb uśpienia cały czas jest w czuwaniu. Czy można w jakiś sposób wrócić do poprzedniej wersji oprogramowania?

U mnie z najnowszym softem mam takie kwiatki. Co chwila 522, rano i wieczorem produkcja na minusie.Soft 30381

Dodane pliki:
  • 5029703000_1570394987.jpg

Witam

Zwracam się po raz kolejny do techników fronius, ponieważ nadal nie uzyskałem odpowiedzi na temat błędów w nowej aktualizacji ( jak widać nie tylko ja mam problemy z błędami po aktualizacji). Błędy polegają na tym , że inwerter po zmroku nie przechodzi w tryb uśpienia tylko ciągle szuka zasilania przy tym wysyła błędy 307 ; 522 ; 523 . Dodatkowo tuż przed zmrokiem produkcja jest na minusie tak -15w. Proszę powiedzieć czy jest szansa i możliwość powrócić do softu FRO28500.UPD, ten soft działał idealnie, każdy kolejny to nowe błędy.

Page 1 of 2Next