Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Fronius Symo kaskada 3 falowniki

PreviousPage 2 of 2

Sporo przydatnych informacji jest w pdf dostępnych do pobrania... np: LINK1   LINK2  LINK3

Tak samo też jest na bazie wiedzy...

Chciałbym odświezyc kotleta,

 

otóż posiadam instalacie na Fronius 6.0.3 M   i  buduje obecnie kolejną na Fronius 3.0.3 M

 

Moje pytanie brzmi nastepująco  jak połączyc oba falowniki by na koncie SolarWeb było to widoczne ? Czy bede miał wtedy dwa wykresy produkcji pradu , czy będe musiał przełączac sie miedzy wykresami ?

 

Dodam tylko ze instalacje bedą wpięte w jedno przyłącze.

Posiadam również licznik na złaczu SO  przypisany do Fronius 6.0.3 M

 

Oba falowniki posiadaja kartę datalogger z WI FI wiec integracja była by poprzez wi fi.

Kolejny aspekt to to że falownik 3.0.3 M kupiłem z wolnego rynku jako używany i był przypisany do kogos konta na solar web czy to jakis problem ?

 

Prosze mądre głowy o odowiedz

 

 

Cytat z Adam J data 20 stycznia 2021, 11:33

Kolejny aspekt to to że falownik 3.0.3 M kupiłem z wolnego rynku jako używany i był przypisany do kogos konta na solar web czy to jakis problem ?

Tematy z linków powinny pomóc...

Cytat z karllo data 15 grudnia 2020, 19:18

LINK   - szczególnie ostatni post...

LINK

 

 

Adam J has reacted to this post.
Adam J
PreviousPage 2 of 2