Forum

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Kto może zainstalować i uruchomić falownik?

Proszę o informację kto może dokonać montażu i uruchomienia falownika?

Czy musi to być specjalnie autoryzowany instalator Fronius czy jako elektryk z świadectwami G-1 E+D mogę dokonać montażu i uruchomienia samemu?

Jak wygląda sprawa gwarancji podstawowej i gwarancji rozszerzonych (jakie koszta)?

Witam Panie Konradzie,

 

Co do montażu, Firma Fronius nie wymaga specjalnych uprawnień do montażu falowników. Jak Pan wspomniał wystarczy posiadać świadectwo (minimum E ).

 

Co do gwarancji:

-Gwarancja podstawowa tutaj znajdzie Pan wszystkie informacje na temat gwarancji podstawowych: https://www.youtube.com/watch?v=rCcnJURFfFk&index=1&list=PLxnRyy-bGLh9Ctz9loy6TckU0rPjUfABH

-  Gwarancje rozszerzone- tutaj musi Pan na chwilę obecną zgłaszać się do naszych Dystrybutorów. U nich może Pan przedłużyć gwarancję nawet do 20 lat. Przedłużenia gwarancji można dokonać jedynie w  takim samym wariancie jak gwarancja podstawowa.

 

Pozdrawiam
TSN