Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Pierwsze uruchomienie

Witam
nie dawno stałem się posiadaczem instalacji PV z falownikiem Primo 3.0-1 ponieważ posiadam wiedzę i uprawnienia instalacje złożyłem sam i uruchomiłem
działa jak najbardziej prawidłowo tylko mam pytanie jak zmienić kraj wiem że trzeba mieć kod serwisowy ale gdzie go wpisać ?
czy to wpisuje się go tak jak kod do blokady klawiszy ?
skąd wziąć ten kod czy jest jakaś możliwość przywrócenia ustawień z przed pierwszego uruchomienia?
z góry dziękuję za odpowiedz.

Na forum gdzieś to jest bo zrobiłem sobie zrzut ekranu, poszukaj a na pewno znajdziesz.

Dodane pliki:
  • Zrzut-ekranu-2019-05-8-o-20.12.47.png
Krzysztof Wojciechowski has reacted to this post.
Krzysztof Wojciechowski

Jest, jest, bo wrzucałem dla potomnych i dla siebie jako backup 🙂 no i dlatego, że wcześniej nikt tego nie zrobił, jakby to była wielka tajemnica.
https://www.forum-fronius.pl/forum/topic/falownik-5kw-daje-tylko-48kw/#postid-986

Krzysztof Wojciechowski has reacted to this post.
Krzysztof Wojciechowski