Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Proste wklejanie zrzutów ekranów

Nie ma na tym Forum kategorii dotyczącej samego forum (narzędzi, moderatorów, usprawnień, zasad,..) więc piszę tutaj.

Wnioskuję, żeby umożliwić wklejanie zrzutów ekranów do wpisów na forum przy użyciu funkcji Wklej (Control-V). Obecnie, żeby to zrobić to trzeba taki zrzut najpierw nagrać jako zdjęcie i potem dołączyć. Ja mam czasem taką myśl, że pokazałbym coś co widzę (mówią, że obraz wart jest tyle co tysiąc słów....;) ale perspektywa zapisywania i dołączania mnie zniechęca.... (czas).

Na wielu innych forach można do tekstu po prostu wkleić zrzut ekranu (print screen).

Panie Macieju,

przeniosłem to tutaj.

Dziękujemy za sugestię, pomyślimy o rozwiązaniu.

Serdecznie pozdrawiam,
Maciej Piliński

Witam

Dorzuciłbym możliwość wysyłania wiadomości prywatnych. Chociaż mam świadomość, że ekipa Froniusa nie będzie na nie odpowiadać haha...

Witam

Popieram pomysł, na pewno będzie łatwiej dyskutować i więcej informacji przekazywać

Pozdrawiam

Andrzej Długosz Eko-Anwa

503005359

Henryk Sobczak has reacted to this post.
Henryk Sobczak