Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Taryfy w solarweb

Witam wszytkich.

Chcę wpisać a w zasadzie wstępnie wpisałem taryfy w solarweb w sekcji ustawienia.

Taryfę za pobranie energi z sieci ustaliłem na 0,68 zł tak samo jak w falowniku. Natomiast mam wątpliwość jak ustawić taryfę za zasilanie sieci. Taką samą czy też pomniejszoną o 20 % które zostaje w Tauronie ?

Drugie moje pytanie to czy jest gdzieś napisane w jaki sposób program oblicza przychód, rentowność, wydatek bo nie mam pojęcia jaki jest wzór 🙂

 

hej a w ktorym miejscu wpisales Taryfę za pobranie energi z sieci  mozesz wrzucić screena?

Na głównym ekranie masz zakładkę USTAWIENIA  a potem kolejna zakładka TARYFY

 

Dodane pliki:
  • taryfy.JPG

to za zasilenie sieci zeobilbym 80%

 

mam jednak pytanie, dlaczego masz taką wysoką cene kwh? u mnie w pge w g11 jest 0,29pln

0,56 + 0,12 czyli 23 % VAT

Czemu za zasilanie ustawiłes do  2021 roku a za pobranie tylko na miesiąc.  O co chodzi z tymi datami?

Cytat z Radek Król data 9 stycznia 2020, 19:25

Czemu za zasilanie ustawiłes do  2021 roku a za pobranie tylko na miesiąc.  O co chodzi z tymi datami?

Pomyłkowo, dzięki 🙂  I widzę że stawkę też mam z księżyca. Najlepsze że nie wiem do końca skąd wziąłem taki kwotę 🙁

Witam,

Na głównym ekranie w zakładce USTAWIENIA nie wyświetla mi się zakładka TARYFY. Błąd aplikacji ? Czy ktoś miał podobny problem?

Chodzi ci o zakładkę ustawienia/taryfy na stronie solarweb? Czy inne zakładki się otwierają?

Sprawdź na innym komputerze, innym urządzeniu.

Dodane pliki:
  • dvgsv.jpg