Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Wymiana falowanika na większy?

Page 1 of 4Next

Dzień dobry,

mam falowanik 5-0-3 który pracuje już 🙂 miesiąc, ale chciałbym go wymienić na 6-0-3.

Czy jedyną drogą jest sprzedaż pierwszego i zakup nowego czy istnieje jakaś forma wymiany i dopłaty za nowy?

Pozdrawiam.

Witam Panie Michale,

Tak jedyną opcją jest sprzedaż aktualnego falownika i zakupienie nowego.

Nie ma możliwości zamiany + dopłata.

Pozdrawiam
TSN

Dziękuję, teraz jest wszystko jasne.

Mam nadzieję że znajdę chętnego na kilkumiesięczny Fronius 5-0-3 z datalogerem za powiedzmy 3500zł 🙂

Witam

Panie Michale jestem zainteresowany odkupem pana falownika proszę o kontakt na adres e-mail: iphone@lan-bit.pl

Podłączę się pod temat bo ja z kolei z racji zmiany potrzeb mam do sprzedania trzymiesięczny Symo 6.0-3-M, oczywiście z polskiej dystrybucji z pełną, przedłużoną gwarancją. Cena 4400.

Jakiś kontakt do ciebie kolego

Kolego Romanie podaj jakiś kontakt do siebie na adres iPhone@lan-bit.pl, jestem zainteresowany kupnem

Temat na razie nieaktualny - zmiana planu dotyczącego rozbudowy - zamiast wymiany na większy dołożenie drugiego falownika

Kolego Michale czy tem falownik 5.0 jeszt jeszcze aktualny proszę o kontakt do ciebie.

Witam

Interesuje mnie jak wygląda procedura przypisania istniejącego (już pracującego) falownika do nowej instalacji. I odwrotnie - przypisanie nowego większego falownika do nowej instalacji.

Jak wygląda sprawa gwarancji po takim zabiegu?

Jak poprawnie to zdefiniować w aplikacji solarweb?

Rozumiem, że przy demontażu istniejącego falownika wyjmuje kartę dataloggera i wpinam do nowego.

Ktoś już przechodzi przez ten proces?

Dziękuję

 

Page 1 of 4Next