Solar Energy Blog
0
Aktualności Targi

Fronius na targach Intersolar Europe 2023 w Monachium

Intersolar 2019

W dniach 14-16 czerwca w Monachium ponownie odbędzie się wielka wystawa „The smarter E Europe”. Równolegle w jej ramach będą miały miejsce targi Intersolar Europe i Power2Drive Europe, na których Fronius zaprezentuje się na stoiskach o powierzchni 668 m² przedstawiając wiele swoich produktów i rozwiązań.


Fronius zaprasza na The smarter E Europe 2023

Intersolar Europe: hala 4, stanowisko B4.310 i B4.410

Power2Drive Europe: hala 6, stanowisko B6.130


Motto Solar Energy / Fronius brzmi „Join for more energy”.

W ten sposób chcemy jeszcze raz podkreślić znaczenie naszej współpracy z partnerami

tłumaczy Martin Hackl, Global Director Marketing & Sales w jednostce biznesowej Solar Energy, Fronius International GmbH.

Silne więzi partnerskie są naszym atutem zwłaszcza w takich kwestiach, jak zrównoważony rozwój, tworzenie wartości dodanej dla europejskiej gospodarki, rozwiązania cyfrowe, integracja sektora energetycznego, niezależność energetyczna, serwis i pomoc techniczna oraz możliwość naprawy.

Niezależność i bezpieczeństwo dzięki integracji sektora energetycznego

Systemy Fronius mają służyć głębokiej cyfrowej i funkcjonalnej integracji sektora energetycznego, aby zwiększyć wykorzystanie słońca w ogrzewaniu, chłodzeniu i mobilności.

Nasze produkty umożliwiają osiągnięcie wyższego poziomu niezależności i bezpieczeństwa w zaopatrzeniu w energię elektryczną

– mówi Martin Hackl.

Hybrydowe falowniki można wykorzystać nie tylko do klasycznego generowania energii elektrycznej, ale także do jej przechowywania po konfiguracji z magazynem energii. Pozwala to na spożytkowanie nadmiaru energii ze słońca do pozyskiwania ciepła lub chłodu lub ładowania pojazdu elektrycznego.

Przybliża to realizację naszej wizji 24 godzin słońca

– dodaje Hackl.

Wattpilot Ried im Traunkreis Austria

Digital Lifecycle Assistance – cyfrowe narzędzia w serwisie i pomocy technicznej

Fronius chce jak najlepszego wsparcia dla swoich klientów

– tłumaczy Robert Müllehner, Head of Product Marketing jednostki biznesowej Solar Energy, Fronius International GmbH.

Koncepcja „Digital Lifecycle Assistance” obejmuje pełny cykl życia instalacji PV. Zaspokaja ona wszystkie możliwe potrzeby, od dostępu do ważnych informacji za pośrednictwem portalu dla klientów, przez planowanie projektu i uruchamianie po monitorowanie, zarządzanie i usuwanie usterek, we współpracy z serwisem.

Digital Lifecycle Assistance pomaga nam jeszcze lepiej skoordynować ze sobą działanie narzędzi Fronius. Możemy szybko wykrywać problemy, tworzyć nowe rozwiązania lub rozszerzać istniejące

– mówi Müllehner.

Zrównoważony rozwój i wartość dodana dla europejskiej gospodarki

Fronius od zawsze przywiązuje wagę do zrównoważonego rozwoju i możliwości naprawy urządzeń. Wszystkie falowniki Fronius są produkowane w sercu Europy, a ich pełny cykl życia jest oparty na zrównoważonym rozwoju.

Również współpracę partnerską planujemy długoterminowo z naciskiem na zrównoważony rozwój. Ponad 95% naszych partnerów kooperacyjnych pochodzi z Europy

– relacjonuje z dumą Martin Hackl.

Z tego przywiązania do zasad zrównoważonego rozwoju i tworzenia wysokiej wartości dodanej dla gospodarki europejskiej korzystają przede wszystkim nasi partnerzy i klienci.

Fundamenty współpracy z partnerami

„Jeśli czegoś nauczyliśmy się przez pierwsze 30 lat funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa, to tego, że oprócz wspaniałych pracowników i wysokiej innowacyjności sukces zależy też w dużej mierze od naszych partnerów. Pielęgnujemy relacje z naszymi partnerami i cieszymy się zawsze z nawiązania nowej współpracy. Osoby, które chciałyby nas odwiedzić na The smarter E Europe 2023 serdecznie zapraszamy do obejrzenia na miejscu naszych najnowszych innowacji i nowych rozwiązań” — mówi na zakończenie Martin Hackl.


Fronius na targach Intersolar Europe 2023 w Monachium

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk!

Zespół Fronius Polska

Może Ci się też spodobać

Brak komentarzy

    Napisz komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.