Solar Energy Blog
0
Aktualności

II edycja Konferencji Dla Projektantów #ProjektowaniELEKTRYCZNE

Konferencja Dla Projektantów II Edycja 2023

Otwieramy zapisy na drugą edycję Konferencji Dla Projektantów #ProjektowaniELEKTRYCZNE, która odbędzie się 19 maja w hotelu Crystal Mountain w Wiśle. Podczas Konferencji zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności w dziedzinie projektowania instalacji fotowoltaicznych. Wydarzenie skierowane jest do projektantów i instalatorów, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w tej dziedzinie.

Z uwagi na duże zainteresowanie Wydarzeniem i ograniczoną liczbę miejsc, uprzejmie prosimy o jak najwcześniejszą rejestrację. Będzie nam bardzo miło powitać Cię w gronie Uczestników Wydarzenia!

Szczegóły Wydarzenia – www.konferencjadlaprojektantow.pl

Poznaj naszych złotych partnerów wydarzenia, którzy wygłoszą swoje prelekcje:

www.konferencjadlaprojektantow.pl

Bluesol

BlueSol jest oprogramowaniem do projektowania systemów fotowoltaicznych w każdym kraju na świecie. To pozwala na wykonywanie całego procesu projektowania systemu PV: od wstępnej oceny wydajności do realizacji dokumentacji projektowej. BlueSol to produkt ze standardowym interfejsem Microsoft, bardzo łatwy w użyciu, ale jednocześnie pozwalający na zarządzanie każdym szczegółem systemu PV.
Temat wystąpienia: “Wspomaganie projektowania instalacji przemysłowych za pomocą oprogramowania BlueSol – studium przypadku”

Globtechnic

To firma stworzona przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem na rynku odnawialnych źródeł energii, automotive oraz marine. Specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach obejmujących systemy zasilania, dystrybucji i magazynowania energii.
Temat wystąpienia: „Projektowanie systemów magazynowania energii do instalacji fotowoltaicznych”

Solarlog

Producent dataloggerów, telemechaniki, oprogramowania. Zero eksport, regulacja mocy czynnej i biernej, monitoring uzysków.
Temat wystąpienia: „Regulacja mocy czynnej i biernej wymagana przez OSD”

Sunova

Numer 20 na liście największych producentów modułów PV. Kilkadziesiąt rodzajów produktów, w tym te na zamówienie. Produkcja na własne potrzeby oraz marek obcych.
Temat wystąpienia: „Najważniejsze aspekty doboru modułów PV z punktu widzenia Projektanta

Będziemy gościć również następujące firmy: Elstan, Hensel, Jean Mueller, Loxone, Sonel, ale to nie wszyscy partnerzy – sukcesywnie będziemy informować o kolejnych prelegentach!

Zobacz film z pierwszej edycji konferencji:

Serdecznie zapraszamy!

Może Ci się też spodobać

Brak komentarzy

    Napisz komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.