fbpx
NOWA ODSŁONA SZKOLEŃ FRONIUS

NOWA ODSŁONA SZKOLEŃ FRONIUS

Zachęcamy do zapoznania się z koncepcją 3 KROKÓW do kompleksowej wiedzy z zakresu rozwiązań i produktów Fronius! Proces ten składa się z edukacji online, zwieńczonej praktycznym szkoleniem w naszej siedzibie. Po zaliczeniu każdego etapu uczestnicy otrzymują stosowne CERTYFIKATY ukończenia szkoleń.

Szkolenia Fronius w 3 krokach

Aby wziąć udział w zaawansowanym szkoleniu praktycznym Fronius, należy w pierwszej kolejności z pozytywnym wynikiem zakończyć szkolenie podstawowe online i następnie teoretyczne szkolenie zaawansowane. 

ZALICZ SZKOLENIE PODSTAWOWE
ONLINE
ZALICZ
SZKOLENIE ZAAWANSOWANE ONLINE
WEŹ UDZIAŁ
W SZKOLENIU PRAKTYCZNYM
FRONIUS
Obejrzyj 12 lekcji i zalicz testy! Ukończenie kursu umożliwia uczestnictwo w części teoretycznej szkolenia zaawansowanego online (KROK 2).Pomyślne ukończenie tego  kursu umożliwia udział w praktycznej części szkolenia w naszej siedzibie w Gliwicach lub Gdańsku (KROK 3)! Po zdaniu kursu zaawansowanego online (KROK 2) otrzymasz mailem linki do rejestracji na szkolenia praktyczne w siedzibach Fronius w Gliwicach lub w Gdańsku.
Kliknij i weź udziałKliknij i weź udziałSprawdź terminy najbliższych szkoleń

Zalety w skrócie

  • / Wiedza z zakresu rozwiązań i produktów firmy Fronius, która stanowi podstawę Twojej codziennej pracy w zakresie wymiarowania i wykonania instalacji PV
  • / Certyfikaty, które potwierdzają zdobyte kompetencje
  • / Dostęp do wielu wartościowych treści i narzędzi wsparcia technicznego
  • / Jeden z warunków udziału w programie Fronius System Partner

Co dalej?

Ukończenie całego cyklu jest jednym z warunków koniecznych, aby aplikować i wziąć udział w programie Fronius System Partener.
Jeżeli chcesz zostać Fronius System Partnerem spełnij wszystkie warunki udziału w programie i wyślij nam swoją aplikację.

Przeczytaj więcej o programie Fronius System Partner

4 odpowiedź do “NOWA ODSŁONA SZKOLEŃ FRONIUS”

  1. Miałem przyjemność skorzystać. Myślę ,że ta odpowiednia dawka materiału została przekazana/udostępniona w bardzo przejrzysty sposób i merytorycznie. Co ułatwi mi instalację rozwiązań oferowanych przez firmę. Dziękuję

  2. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniach podstawowych jak i zaawansowanych. Ogromna ilość informacji która pozwoli na pełne wykorzystanie możliwości inwerterów Fronius, bezpieczną i profesjonalną budowę instalacji.
    Specjalne podziękowania dla pana Michała za przekazanie wiedzy w bardzo przyswajalnej formie i miłej atmosferze

  3. Szkolenie bardzo przydatne, podane w sposób profesjonalny, ale też z humorem, tak więc wielkie dzięki dla P. Michała z Fronius Polska. Co ważne, to wreszcie możliwość wymiany doświadczeń bezpośrednio.

  4. Wielkie dzięki dla Pana Michała za ogrom wiedzy i ważne wskazówki dzięki którym każda kolejna instalacja będzie jeszcze latwiejsza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: