Solar Energy Blog
0
Bez kategorii Szkolenia Webinaria

NOWA ODSŁONA SZKOLEŃ FRONIUS

Zachęcamy do zapoznania się z koncepcją 3 KROKÓW do kompleksowej wiedzy z zakresu rozwiązań i produktów Fronius! Proces ten składa się z edukacji online, zwieńczonej praktycznym szkoleniem w naszej siedzibie. Po zaliczeniu każdego etapu uczestnicy otrzymują stosowne CERTYFIKATY ukończenia szkoleń.

Szkolenia Fronius w 3 krokach

Aby wziąć udział w zaawansowanym szkoleniu praktycznym Fronius, należy w pierwszej kolejności z pozytywnym wynikiem zakończyć szkolenie podstawowe online i następnie teoretyczne szkolenie zaawansowane. 

ZALICZ SZKOLENIE PODSTAWOWE
ONLINE
ZALICZ
SZKOLENIE ZAAWANSOWANE ONLINE
WEŹ UDZIAŁ
W SZKOLENIU PRAKTYCZNYM
FRONIUS
Obejrzyj 12 lekcji i zalicz testy! Ukończenie kursu umożliwia uczestnictwo w części teoretycznej szkolenia zaawansowanego online (KROK 2).Pomyślne ukończenie tego  kursu umożliwia udział w praktycznej części szkolenia w naszej siedzibie w Gliwicach lub Gdańsku (KROK 3)! Po zdaniu kursu zaawansowanego online (KROK 2) otrzymasz mailem linki do rejestracji na szkolenia praktyczne w siedzibach Fronius w Gliwicach lub w Gdańsku.
Kliknij i weź udziałKliknij i weź udziałSprawdź terminy najbliższych szkoleń

Zalety w skrócie

 • / Wiedza z zakresu rozwiązań i produktów firmy Fronius, która stanowi podstawę Twojej codziennej pracy w zakresie wymiarowania i wykonania instalacji PV
 • / Certyfikaty, które potwierdzają zdobyte kompetencje
 • / Dostęp do wielu wartościowych treści i narzędzi wsparcia technicznego
 • / Jeden z warunków udziału w programie Fronius System Partner

Co dalej?

Ukończenie całego cyklu jest jednym z warunków koniecznych, aby aplikować i wziąć udział w programie Fronius System Partener.
Jeżeli chcesz zostać Fronius System Partnerem spełnij wszystkie warunki udziału w programie i wyślij nam swoją aplikację.

Przeczytaj więcej o programie Fronius System Partner

Może Ci się też spodobać

4 komentarze

 • Łukasz Bucki
  Odpowiedź
  Łukasz Bucki
  25 marca 2021 at 15:50

  Miałem przyjemność skorzystać. Myślę ,że ta odpowiednia dawka materiału została przekazana/udostępniona w bardzo przejrzysty sposób i merytorycznie. Co ułatwi mi instalację rozwiązań oferowanych przez firmę. Dziękuję

 • Jerzy Bala
  Odpowiedź
  Jerzy Bala
  6 maja 2021 at 14:17

  Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniach podstawowych jak i zaawansowanych. Ogromna ilość informacji która pozwoli na pełne wykorzystanie możliwości inwerterów Fronius, bezpieczną i profesjonalną budowę instalacji.
  Specjalne podziękowania dla pana Michała za przekazanie wiedzy w bardzo przyswajalnej formie i miłej atmosferze

 • Kamil Szyszko
  Odpowiedź
  Kamil Szyszko
  6 maja 2021 at 18:54

  Szkolenie bardzo przydatne, podane w sposób profesjonalny, ale też z humorem, tak więc wielkie dzięki dla P. Michała z Fronius Polska. Co ważne, to wreszcie możliwość wymiany doświadczeń bezpośrednio.

 • Odpowiedź
  Krzysztof W.
  11 maja 2021 at 12:02

  Wielkie dzięki dla Pana Michała za ogrom wiedzy i ważne wskazówki dzięki którym każda kolejna instalacja będzie jeszcze latwiejsza

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.