Solar Energy Blog
0
Aktualności

Poszerzamy ofertę gwarancji na falowniki Fronius! 

Do 10 lat gwarancji na dodatkowe klasy mocy.

Miło nam poinformować, że z dniem 1 września 2023 roku poszerzyliśmy promocję gwarancyjną na falowniki o dodatkowe klasy mocy.

Do tej pory gwarancja do 10 lat była zarezerwowana wyłącznie dla falowników Fronius o mocy do 10 kW włącznie. Od 1 września 2023 r. będą z tego korzystać wszystkie nowe falowniki Fronius o mocy do 12,5 kW włącznie.

Tak jak poprzednio, wystarczy bezpłatna rejestracja falownika Fronius w naszym narzędziu monitorującym Fronius Solar.web, aby zyskać 5-letnią gwarancję Fronius Warranty Plus bez żadnych kosztów. Obejmuje to koszty materiałów, robocizny i transportu w przypadku roszczenia gwarancyjnego. Po tym czasie obowiązuje dodatkowa 5-letnia gwarancja firmy Fronius na pokrycie wszelkich poniesionych kosztów materiałowych.

Przedłużenie gwarancji firmy Fronius dotyczy wszystkich nowych falowników Fronius do mocy 12,5 kW włącznie, które zostaną oddane do użytku od 1 września 2023 r.* W przypadku falowników od 13 kW obowiązują dotychczasowe modele gwarancji.

Więcej szczegółów na temat gwarancji Fronius można odnaleźć TUTAJ.

*Warunki oraz zakres gwarancji mogą się różnić w zależności od kraju i regionu. Akcesoria firmy Fronius nie podlegają rejestracji produktu. Warunki gwarancji w danym kraju można odnaleźć na stronie: https://www.fronius.com/en/solar-energy/installers-partners/service-support/warranty-conditions


Zapisz się do naszego newslettera:

Fronius newsletter dla instalatorów 2023
Kliknij powyżej i zapisz się do biuletynu Fronius dla instalatorów

Może Ci się też spodobać

Brak komentarzy

    Napisz komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.