Solar Energy Blog
0
Aktualności Bez kategorii

Pracuj a przy okazji wygrywaj – konkurs dla instalatorów

Solar SOS - konkurs

Najlepszy partner? Ten, na którego zawsze można liczyć. Dlatego powstało narzędzie Solar SOS. To nic innego jak techniczne wsparcie dla instalatorów czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Korzystaj z niego bez żadnych ograniczeń i wygrywaj atrakcyjne nagrody. Zasady są prostsze, niż myślisz. Gotowy?

Konkurs jest niebywale prosty. Polega bowiem na korzystaniu przez instalatorów oraz Partnerów Systemowych z pomocy technicznej – Solar.SOS. Tylko tyle. Można zatem powiedzieć, że udział w nim odbywa się poprzez wykonywaną na co dzień pracę. To zaawansowane narzędzie jest dostępne online za pomocą:

W przeciwieństwie do infolinii obsługa techniczna Solar.SOS pracuje przez okrągłą dobę. Co więcej, pomoc online pozwala rozwiązywać problemy szybciej. Dzieje się tak, ponieważ zgłoszenia rozpatrywane za pomocą Solar SOS są traktowane priorytetowo. Na tym jednak nie koniec ułatwień i zalet: bywa że po rozmowie z infolinią zachodzi konieczność wysłania kompletu potrzebnych informacji. A korzystając z Solar.SOS robisz to raz, bo zgłaszasz problem i przesyłasz wszystkie dane.

Kto wygrywa w konkursie?

Konkretnie ta firma, która w danym miesiącu skorzysta najwięcej razy z narzędzia Solar.SOS i dokonując zgłoszeń wypełni starannie wszystkie pola. Jak już bowiem pracować to solidnie. Zasady są zatem banalnie proste. Reasumując: korzystasz z naszego narzędzia o każdej porze dnia i nocy. Dzień tygodnia również nie ma znaczenia. Maksymalny czas na udzielenie przez Solar.SOS pomocy wynosi 8 godzin roboczych, ale to naprawdę górna granica czasowa. Szybko, wygodnie i co ważne: skutecznie.

Jaką nagrodę można wygrać?

Co miesiąc nominujemy jedną firmę do konkursu głównego i nagradzamy ją zestawem profesjonalnych narzędzi FRONIUS KIT DO MONTAŻU ZŁĄCZY MC4. Nominacje są opublikowane w Newsletterze Fronius dla instalatorów oraz na Facebooku. Ogłoszenie wyników konkursu głównego oraz wręczenie nagrody niespodzianki nastąpi podczas gali IX Konferencji FSP 2024 w listopadzie tego roku.

Poniżej znajdziesz: regulamin konkursu, link do Solar.SOS i do webinarum na temat korzystania z platformy.


Zapoznaj się z regulaminem Konkursu Solar SOS:


Link do platformy Solar SOS:

https://solar-sos.fronius.com/login


Link do webinarium na temat korzystania z platformy:

https://register.gotowebinar.com/register/4034012917116770062


Zapisz się do biuletynu Fronius i bądź zawsze na bieżąco!

Oferujemy dwa rodzaje newsletterów: dla instalatorów i właścicieli domów. Wybierz biuletyn dla siebie i zapisz się!

Biuletyn Fronius dla instalatorów
Kliknij powyżej i zapisz się do biuletynu Fronius dla instalatorów
biuletyn fronius dla inwestorów PV
Kliknij powyżej i zapisz się do biuletynu Fronius dla klientów końcowych

Może Ci się też spodobać

Brak komentarzy

    Napisz komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.