Solar Energy Blog
0

Promocja “Super Wnętrze”

Zapraszamy do udziału w Promocji, w której Uczestnik może otrzymać od Organizatora indywidualnie zaprojektowaną i wydrukowaną Fototapetę oraz Vouchery na produkty Fronius.

Promocja jest skierowana do firm, które instalują systemy PV i chcą uatrakcyjnić wnętrze swojej siedziby poprzez montaż instalacji demonstracyjnej z użyciem falownika i komponentów firmy Fronius. Instalator (Uczestnik) może zainstalować system demonstracyjny nawet w najbardziej złożonej konfiguracji. Fronius Polska (Organizator) przekazuje Uczestnikowi indywidualnie zaprojektowaną fototapetę, stanowiącą tło dla instalacji i zwraca nawet do 50% kosztów sprzętu!

Rozliczenie następuje poprzez system Voucherów, dobrze znany wszystkim uczestnikom naszych szkoleń. Ilość Voucherów jest uzależniona od statusu Uczestnika (“FSP” / “nie-FSP”) i rodzaju zakupionych produktów ekspozycyjnych. Vouchery należy zrealizować u oficjalnych Dystrybutorów firmy Fronius w przeciągu dwóch lat od daty ich otrzymania. Przykładowo zakup Falownika Symo 5.0-3-M, inteligentnego licznika Fronius Smart Meter i regulatora Fronius Ohmpilot upoważnia do otrzymania aż 23 voucherów o wartości 250 zł każdy!

Szczegółowa kalkulacja/cennik jest dostępny w REGULAMINIE, do pobrania poniżej.

KILKA PROSTYCH KROKÓW

Aby wziąć udział w Konkursie, należy wykonać następujące kroki:

 1. Zapoznać się ze szczegółowym regulaminem Promocji.
 2. Wybrać miejsce pod lokalizację przyszłej Ścianki ekspozycyjnej, zrobić zdjęcia i szkic z naniesionymi wymiarami.
 3. Wysłać zgłoszenie do udziału w Promocji, korzystając z formularza na dole strony. Zgłoszenie należy wysłać nie później niż 31.12.2024 r. 
 4. Odebrać z poczty fototapetę zaprojektowaną i wydrukowaną przez Organizatora (czyli Fronius Polska).
 5. Dokonać zakupu falownika i innych komponentów Fronius od jednego z oficjalnych Dystrybutorów (ich lista opublikowana jest na stronie www.fronius.pl/solar/dystrybutorzy) w terminie od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2024 r.
 6. Zamontować ściankę ekspozycyjną z użyciem otrzymanej fototapety i zakupionych produktów Fronius.
 7. Przesłać Organizatorowi w formie elektronicznej min. 4 zdjęcia Ścianki, nazwę instalacji na portalu Solar.web oraz fakturę za zakupione urządzenia Fronius (z numerami seryjnymi urządzeń) do 31.03.2025 r.
 8. Odebrać dużą ilość Voucherów do zrealizowania przy najbliższym zakupie falowników Fronius.

Warunki

Kilka prostych warunków, jakie należy spełnić, aby wziąć udział w Promocji:

 1. Instalacja ekspozycyjna Uczestnika musi działać przez minimum 2 lata od momentu przekazania Uczestnikowi Voucherów.
 2. W tym czasie instalacja musi być monitorowana na portalu Solar.web. Wyjątek stanowi Ścianka, która została wykonana z falownikiem typu ‘Dummy’.
 3. Jeden Uczestnik może w ramach Promocji zakupić maksymalnie: 1 falownik + 1 hybrydowy inwerter + 1 akumulator + 3 liczniki inteligentne + 1 ohmpilot.
 4. Ścianka ekspozycyjna musi być zlokalizowana w siedzibie firmy Uczestnika, w miejscu, w którym odwiedzający ją goście mają swobodny dostęp. Uczestnik może zainstalować ściankę w domu prywatnym, jeśli służy mu jako biuro.
 5. Uczestnik nie może zamontować Ścianki u klienta.

Vouchery

 1. Ilość otrzymanych Voucherów można samodzielnie wyliczyć na podstawie “cennika”, który stanowi załącznik do REGULAMINU.
 2. Vouchery są ważne przez 2 lata od daty wydania.
 3. Vouchery nie obowiązują przy zakupach bazujących na wycenach projektowych i nie łączą się z innymi promocjami.
 4. Szczegółowe informacje o systemie Voucherów znajdują się TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy do wysłania swojego zgłoszenia w ramach promocji "Super wnętrze". Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów dotyczących projektu fototapety. Dziękujemy!

FIRMA DOKONUJĄCA ZGŁOSZENIA (UCZESTNIK)

WAŻNE! Pod ten adres będziemy przesyłać informacje związane ze sprawną realizacją promocji
W postaci: +48 999 999 999

ŚCIANKA DEMONSTRACYJNA

Wymiary ścianki demonstracyjnej
Poniżej należy podać wymiary miejsca, które przewidziano jako lokalizację przyszłej Ścianki demonstracyjnej.
Szkic może być odręczny - istotne są wymiary. Plik w jednym z formatów: jpg, png, bmp, pdf

ZGODY

Wyrażenie zgód nie jest obowiązkowe, ale jest niezbędne, aby wziąć udział w promocji.
Regulamin do pobrania pod tym linkiem.
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dokonania zgłoszenia do udziału w Promocji "Super wnętrze".
Oświadczenie firmy Fronius w sprawie ochrony danych znajdą Państwo pod tym linkiem.