fbpx
Rejestracja na webinarium

Rejestracja na webinarium

#70 Zielona energia dla przedsiębiorstw. Jak firma może ograniczyć koszty? Fronius i Corab zapraszają!

16 August 202208:301 godzina

Pokaż w mojej strefie czasowej

Szanowni Państwo,

zapraszamy na kolejne e-szkolenie Fronius w ramach cyklu #WeniaroweWtorkiZFotowoltaiką. Tym razem będziemy gościć ekspertów z firmy Corab.

Możliwość wykorzystania „zielonej energii” w celu obniżenia rachunków za prąd i uniknięcia kolejnych podwyżek to dwa główne powody, dla których fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Nie bez znaczenia jest także aspekt ekologiczny, który dbającym o wizerunek firmom daje znaczną przewagę nad konkurencją i wpływa na pozytywny odbiór ze strony klientów.

1. Jakie zmiany dla przedsiębiorców wniosło wprowadzenie nowego systemu rozliczeń tzw. net-bilingu?
2. Jakie systemy rozliczeń ma firma do wyboru?
3. Czy posiadanie własnych źródeł OZE może faktycznie rozwiązać problemy przedsiębiorstw?
4. Jaka jest różnica w cenie energii z OZE a tradycyjnych źródeł energii?
5. Czy skutecznym rozwiązaniem mogą okazać się magazyny energii? Dla kogo będą dobrym rozwiązaniem?
6. Jak zmienić dostawcę energii i kiedy, by zmienić koszty firmy?

Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci firmy Corab: Piotr Ostaszewski i Radosław Majewski.

Piotr to doświadczony menadżer, który na koncie ma wiele ambitnych projektów. Od ponad 20 lat zarządza przedsiębiorstwami produkcyjnymi i handlowymi w różnych branżach – od elektroniki użytkowej, przez przemysł zbrojeniowy, po armaturę i energetykę. Wierzy, że przyszłość należy do energii odnawialnej i to ona jest wspólnym mianownikiem jego ostatnich przedsięwzięć. Piotr Ostaszewski jest Prezesem Zarządu w spółce Ekovoltis (e²V).

Radosław od niemal 20 lat zarządza działami komercyjnymi w branżach : energetycznej, telekomunikacyjnej i it. Wierzy, że przyszłość należy do energii odnawialnej komercjalizowanej w procesach uczenia maszynowego i rozliczanej za pomocą technologii blockchain. Radosław Majewski jest Dyrektorem Pionu Produktów Energetycznych w spółce Ekovoltis (e²V).

Serdecznie zapraszamy!