fbpx
Solar Energy Blog
0

Rejestracja na webinarium

#75 Bezpieczeństwo pożarowe instalacji PV według doświadczonego instalatora. Na co należy zwrócić uwagę planując system?

11 October 202208:301 godzina

Pokaż w mojej strefie czasowej

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w drugim webinarium z cyklu: Bezpieczeństwo pożarowe instalacji PV w ramach serii #WebinaroweWtorkiZFotowoltaiką. Tym razem poruszymy ważne kwestie związane z planowaniem instalacji fotowoltaicznej w kontekście bezpieczeństwa pożarowego systemu.

W trakcie webinarium szczegółowo przedstawimy najistotniejsze informacje na ten ważny temat w towarzystwie eksperta, doświadczonego instalatora, Pana Jakuba Wiśniewskiego. Pan Jakub jest technologiem, projektantem i audytorem systemów fotowoltaicznych. Właściciel firmy Solwis.pl świadczącej usługi projektowe i uzgodnienia ppoż dla instalatorów PV. Ekspert wpisany do rejestru Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Województwa Mazowieckiego. Założyciel największej polskiej grupy społecznościowej “Fotowoltaika” na platformie Facebook.com. Absolwent Politechniki Warszawskiej, gdzie w Laboratorium Fotowoltaiki zdobywał pierwsze doświadczenia.

Rozmowę z ekspertem poprowadzi dr inż. Maciej Piliński.

KTO POWINIEN UCZESTNICZYĆ
/ Właściciele instalacji PV (obecni i przyszli)
/ Inwestorzy (obecni i przyszli)
/ Instalatorzy (obecni i przyszli)
/ Dystrybutorzy
/ Wszyscy, zainteresowani tematyką fotowoltaiki

WYMAGANIA
/ Podstawowa wiedza z podstaw elektrotechniki
/ Podstawowa wiedza z podstaw fotowoltaiki

Zapraszamy!
Maciej i Jakub