Solar Energy Blog
0

Koncepcja szkoleń firmy Fronius

Witamy na platformie szkoleniowej firmy Fronius. W tym miejscu znajdziesz ofertę naszych szkoleń online, od podstawowych do specjalnych – poświęconych określonym tematom (np. zarządzanie energią). Każde szkolenie zawiera serię pytań testowych, a po ich pozytywnym zaliczeniu uczestnik szkolenia otrzyma stosowny certyfikat.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w szkoleniu praktycznym?

Zapoznaj się ofertą kursów na instalatora fotowoltaiki Fronius i dołącz do grona specjalistów! W szkoleniach mogą uczestniczyć zarówno instalatorzy, jak i projektanci czy inwestorzy.

  • Szkolenie podstawowe online (BASIC)

    Szkolenie podstawowe online (BASIC)

    W trakcie szkolenia uzyskają Państwo podstawowe informacje na temat: produktów Fronius, zasad doboru modułów PV do falowników oraz koncepcji profesjonalnego monitorowania i zarządzania produkowaną energią. Zakończenie tego kursu z wynikiem pozytywnym upoważnia do wzięcia udziału w szkoleniu zaawansowanym (poniżej).

  • Mistrz Zarządzania Energią (BASIC PLUS)

    Mistrz Zarządzania Energią (BASIC PLUS)

    W trakcie szkolenia uzyskają Państwo informacje na temat: produktów Fronius, koncepcji profesjonalnego monitorowania i zarządzania produkowaną energią. Kliknij w tytuł szkolenia i dowiedz się więcej.