fbpx
Solar Energy Blog
0

Koncepcja szkoleń firmy Fronius

Witamy na platformie szkoleniowej firmy Fronius.

W tym miejscu znajdą Państwo ofertę naszych szkoleń online, od podstawowych do specjalnych – poświęconych określonym tematom (np. zarządzanie energią). Każde szkolenie będzie zawierać serię pytań testowych, a po ich pozytywnym zaliczeniu uczestnik szkolenia otrzyma stosowny certyfikat.

 • Szkolenie podstawowe (BASIC)

  Szkolenie podstawowe (BASIC)

  W trakcie szkolenia uzyskają Państwo podstawowe informacje na temat: produktów Fronius, zasad doboru modułów PV do falowników oraz koncepcji profesjonalnego monitorowania i zarządzania produkowaną energią. Zakończenie tego kursu z wynikiem pozytywnym upoważnia do wzięcia udziału w szkoleniu zaawansowanym (poniżej).

 • Szkolenie ZAAWANSOWANE (ADVANCED)

  Szkolenie ZAAWANSOWANE (ADVANCED)

  W trakcie szkolenia uzyskają Państwo szczegółowe informacje na temat produktów Fronius, zaawansowaną wiedzę na temat konfiguracji, monitorowania, prezentację procesu serwisowego falowników Fronius, dobre praktyki oraz kody serwisowe. Ukończenie tego kursu z wynikiem pozytywnym upoważnia do wzięcia udziału w szkoleniach praktycznych stacjonarnych. Kliknij w tytuł szkolenia i dowiedz się więcej.

 • Mistrz Zarządzania Energią (BASIC PLUS)

  Mistrz Zarządzania Energią (BASIC PLUS)

  W trakcie szkolenia uzyskają Państwo informacje na temat: produktów Fronius, koncepcji profesjonalnego monitorowania i zarządzania produkowaną energią. Kliknij w tytuł szkolenia i dowiedz się więcej.