Solar Energy Blog
0
Aktualności Targi

Targi Energetab – przyjedź, zobacz, posłuchaj

Sprawdzonych informacji najlepiej szukać u źródła. A takim bez wątpienia są targi Energetab – największe w Polsce wydarzenie skupione na energetyce oraz elektrotechnice. To właśnie tutaj, w dniach 13-15 września, razem z naszymi partnerami będziemy prezentować nasze najnowsze rozwiązania z obszaru OZE. Ale nie tylko. Będziemy również odpowiadać na wszystkie pytania odwiedzających nas gości. Przyjedź, przekonaj się, zdecyduj.

Obecność na targach Energetab to już nieodłączny element wizerunku firmy Fronius. To bowiem największe tego typu targi w naszym kraju. Można tu zatem spotkać i porozmawiać z największymi dostawcami rozwiązań z branży OZE.

W tym roku, podobnie jak na poprzednich edycjach tego wydarzenia, będziemy dzielić stoiska z naszymi partnerami. Należy do nich firma Grodno S.A., z którą będziemy prezentować nasze innowacje: stację ładowania samochodów elektrycznych Wattpilot oraz falownik hybrydowy GEN24 Plus (strefa L4 stoisko 5). Ale na liście naszych partnerów znajduje się również firma Corab, z którą również będziemy obecni na targach (strefa OZE, stoisko 6). Na tym stoisku będzie można z kolei zobaczyć Fronius Tauro – falownik do systemów komercyjnych. To zatem najlepsza okazja, aby zobaczyć z bliska nasze produkty, zapoznać się z ich budową, jakością wykonania i porozmawiać na temat ich działania.

Targi Energetab – o czym będzie można posłuchać?

Będziemy się dzielić nie tylko wiedzą na temat naszych rozwiązań, ale również na temat trendów, kierunku, w jakim zmierza branża, oraz obecnej sytuacji na rynku. Weźmiemy zatem udział w konferencji naukowo – technicznej, a głos w imieniu naszej firmy zabierze dr inż. Maciej Piliński – szef jednostki biznesowej Solar Energy w Polsce. Będzie to bardzo ciekawy panel poruszający kwestię rozwiązań prawnych i technologicznych, a konkretnie możliwości ich zastosowania w celu ograniczenia wydatków na energię elektryczną. To zatem wątek, który zainteresuje zarówno zwykłego „Kowalskiego”, jak również przemysł oraz publiczne instytucje.

Transmisja na żywo prosto z Targów

Co więcej, w tym roku planujemy również transmisję na żywo. Będziemy transmitować nie tylko rozmowę o samych targach, ale również z przedstawicielem firmy Corab o inwestycjach komercyjnych w odniesieniu do obecnej sytuacji na rynku. Kto zatem lubi trzymać rękę na pulsie, ten z pewnością powinien tym transmisjom się przysłuchać. Już teraz zachęcamy do zapisów:

  1. Relacja na żywo z udziałem Prezesa Targów o godz. 10:00, 13.09.2022 (wtorek) – ZAPISZ SIĘ
  2. Rozmowa ekspertów na żywo o komercyjnych inwestycjach PV w odniesieniu do obecnej sytuacji na rynku o godz. 13:00, 13.09.2022 (wtorek) – ZAPISZ SIĘ

Wierzymy, że dla wielu osób fotowoltaika wciąż ma wiele tajemnic. Na szczęście tego typu targi są właśnie po to, aby rozmawiać, wyjaśniać, porównywać. To zatem najlepsza okazja, aby znaleźć wszystkie odpowiedzi na swoje nawet najbardziej błahe pytania.

Serdecznie zapraszamy na Targi Energetab 2022! Spotkajmy się 13-15 września w Bielsku–Białej!

Zobacz relację z ubiegłorocznych Targów Energetab:

Chcesz być na bieżąco z nowościami firmy Fronius? Zapisz się do naszych newsletterów:

  1. Newsletter dla inwestorów (domy jednorodzinne)
  2. Newsletter dla instalatorów fotowoltaiki
  3. Newsletter dla przedsiębiorców

Może Ci się też spodobać

Brak komentarzy

    Napisz komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.