Solar Energy Blog
0
Konferencja FSP

VI Konferencja FSP – POWSPOMINAJMY ☀

Jeszcze raz gorąco dziękujemy za obecność na VI Konferencji Fronius System Partner oraz za wiele komplementów, jakie z różnych stron do nas napływają. Prelegentom dziękujemy za interesujące wykłady, dziennikarzom za objęcie Wydarzenia patronatem medialnym, a wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i aktywny udział. Wyrażamy nadzieję, że spotkanie to było okazją do inspirującej wymiany myśli i wzajemnego lepszego poznania się.

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Relacja z Konferencji

Za nami już szósta edycja Konferencji FSP, która po raz kolejny stała się okazją do spotkania przedstawicieli najlepszych firm instalacyjnych w Polsce, dystrybutorów firmy Fronius, gości z Fronius International, Partnerów Wydarzenia, dziennikarzy oraz zespołu Fronius Polska.

Tematami przewodnim tegorocznej edycji były elektromobilność oraz zarządzanie energią w automatyce budynkowej. Partnerami Strategicznymi Wydarzenia było Audi Centrum Gliwice oraz producenci automatyki domowej, firmy Fibar Group i Loxone.

Oprócz interesujących wykładów, praktycznych warsztatów, jazd próbnych najwyższej klasy elektrykami i relaksu w hotelowym SPA, czekało na zaproszonych gości wiele dodatkowych atrakcji, m.in. niespodzianka wieczoru – występ gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Macieja Maleńczuka z zespołem.

24 godziny słońca – wizja firmy Fronius

Partnerzy VI Konferencji FSP

Patronat medialny

Konkurs na najlepsze referencje 2021 – ROZSTRZYGNIĘTY!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wynikami Konkursu TUTAJ.

Film z VI Konferencji FSP

Galeria zdjęć

Prezentacje

Prezentacje są dostępne tylko dla uczestników Konferencji.

; ; ; ; ; ; ; ;

Do zobaczenia za rok ♥

Może Ci się też spodobać

Brak komentarzy

    Napisz komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.