Szukaj

Falownik nie ma znaczenia?

Stań się liderem w branży energii odnawialnej jako instalator falowników Fronius!

Dołącz do prestiżowego grona profesjonalistów, którzy nie tylko instalują systemy PV, ale też kształtują przyszłość zrównoważonej energii.

Pobierz ekskluzywny poradnik instalatora i zapisz się na praktyczne szkolenia Fronius.

Zapisz się

Pobierz poradnik

Zacznij od pobrania ekskluzywnego poradnika instalatora dzięki któremu poznasz przewagi konkurencyjne naszych produktów.
Pobierz przewodnik

Zapisz się na praktyczne
szkolenie Fronius

W trakcie szkolenia uzyskasz podstawowe informacje na temat: produktów Fronius i ich funkcji, zasad doboru modułów PV do instalacji oraz koncepcji profesjonalnego monitorowania i zarządzania generowaną energią. Zakończenie tego kursu upoważnia do wzięcia udziału w szkoleniu zaawansowanym.

W trakcie szkolenia uzyskasz podstawowe informacje na temat: produktów Fronius i ich funkcji, zasad doboru modułów PV do instalacji oraz koncepcji profesjonalnego monitorowania i zarządzania generowaną energią.
Zakończenie tego kursu upoważnia do wzięcia udziału w szkoleniu zaawansowanym.

Podczas tego szkolenia uzyskasz szczegółowe informacje na temat rozwiązań Fronius i  ich zaawansowanych funkcji. Ponadto, w nowo wyposażonym laboratorium w Gliwicach zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu montażu i konfiguracji naszych urządzeń. Ukończenie tego kursu jest jednym z elementów upoważniających uczestników do wzięcia udziału w szkoleniu kwalifikacyjnym Fronius System Partner.
Zapisz się

Agenda szkolenia

Zapisz się na szkolenie

Falowniki Fronius

“Fronius – globalny lider w branży falowników. Nasza firma, założona w 1945 r., zdobyła uznanie na całym świecie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i jakości naszych produktów. Posiadamy ponad 7000 pracowników na całym świecie i eksportujemy nasze produkty na poziomie 87 procent. Zyskaliśmy także 1446 patentów, co potwierdza naszą pozycję jako pioniera technologicznego. Jesteśmy dumni z naszych austriackich korzeni, ale nasze oddziały i sieć dystrybutorów rozciągają się na ponad 60 krajów. Falowniki Fronius są częścią naszej oferty w dziedzinie fotowoltaiki, zapewniając niezawodne rozwiązania dla produkcji energii ze słońca. Jako firma, zawsze dążymy do lepszej przyszłości, oferując kompleksowe usługi naszym klientom, włączając w to dalekowzroczne planowanie, monitorowanie oraz naprawy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dołącz do nas i odkryj, dlaczego Fronius to nie tylko nazwa, to symbol innowacji i zaufania w branży falowników.”