Solar Energy Blog
0

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

O inwestycjach komercyjnych PV prosto z Targów Energetab 2022

13 września 2022 godz. 13:00 - 14:30

Targi Energetab 2022 Fronius Polska relacja

O inwestycjach komercyjnych w odniesieniu do obecnej sytuacji na rynku prosto z Targów Energetab 2022

 

Serdecznie zapraszamy na relację na żywo z Targów Energetab 2022 w Bielsku-Białej. Będziemy transmitować rozmowę dwóch ekspertów o inwestycjach komercyjnych w odniesieniu do obecnej sytuacji na rynku. Kto zatem lubi trzymać rękę na pulsie, ten z pewnością powinien przysłuchać się tej transmisji. Już teraz zachęcamy do zapisów – zapisz się już dziś!

 

Prelegenci

W roli prelegentów wystąpią:

  1. Łukasz Kotula – Dyrektor Działu Sprzedaży w Corab S.A. W branży fotowoltaicznej od 2014 roku. Uczestnik wielu szkoleń, debat oraz wystąpień. Aktywnie działa w stowarzyszeniach branżowych. Współpracował przy realizacji wielu projektów fotowoltaicznych, w tym dużych rozwiązań farmowych.
  2. Maciej Piliński – Dyrektor jednostki Solar Energy (Fronius Polska). Dr inż. Maciej Piliński jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Częstochowskiej, kierunku Zarządzanie Energią Elektryczną. Tytuł doktora nauk technicznych obronił w 1997 roku w Instytucie Cybernetyki Technicznej Politechniki Wrocławskiej. Od ponad 10 lat zdobywa doświadczenia na rynku fotowoltaiki w Polsce, gdzie czynnie uczestniczy w projektach oraz realizacjach różnorodnych instalacji. Jest członkiem i niezależnym ekspertem wielu stowarzyszeń, autorem licznych publikacji i prezentacji. Od 2014 pracuje w firmie Fronius Polska Sp. z o.o. – oddziału Fronius International GmbH, wiodącego producenta falowników PV i urządzeń do magazynowania i zarządzania energią. Od stycznia 2020 roku również rozwija projekty związane z wytwarzaniem „zielonego” wodoru. Prywatnie i hobbistycznie jest miłośnikiem wszelkich rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej, inteligentnych budynków i Internetu Rzeczy (IoT). Interesuje się również zagadnieniami bezpieczeństwa pożarowego instalacji fotowoltaicznych.

 

Firma Fronius Polska Sp. z o.o. jest dumnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Fotowoltaiki (PSRF) oraz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa (SITP).

 

Zapisz się na transmisję na żywo!

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Fronius Polska Solar Energy

 

Szczegóły

Data:
13 września 2022
Czas:
13:00 - 14:30
Wydarzenie Kategoria:
Strona internetowa:
https://register.gotowebinar.com/register/7906822736880259341?source=Forum

Miejsce

internet
Polska

Organizatorzy

Fronius Polska Sp. z o.o.
ZIAD Bielsko-Biała SA

Brak komentarzy

    Napisz komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.