Solar Energy Blog
0

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi ENEX 2020

26 lutego 2020 godz. 09:00 - 27 lutego 2020 godz. 17:00

Już niebawem odbędą się Targi ENEX 2020, do udziału w których serdecznie Państwa zapraszamy! To już 23 edycja jednego z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce i 18 odsłona Targów Odnawialnych Źródeł Energii.
Na Targach nie może zabraknąć naszej obecności! W tym roku zachęcamy do odwiedzenia naszego  zupełnie nowego stoiska w Pasażu Energetycznym Globenergii (nr stanowiska E-17)

Nowe hybrydowe falowniki Fronius Primo GEN24 Plus i Fronius Symo GEN24 Plus są jedną z wielu atrakcji tegorocznych targów ENEX. Falowniki odznaczają się prostotą obsługi i są zaopatrzone w nowatorskie funkcje. Przykładowo indywidualne warianty zasilania awaryjnego zapewniają wysoki stopień niezawodności zasilania własnej mikroinstalacji. Jedna z innowacji, PV Point, umożliwia zasilanie awaryjne w podstawowym zakresie także bez akumulatora. Posiadaczowi akumulatora urządzenia zapewniają zasilanie elektryczne całego gospodarstwa domowego w sytuacji awaryjnej. Więcej informacji na temat tego falownika można znaleźć na stronie: www.fronius.pl/solar/gen24plus 

Kolejną atrakcją stoiska jest Fronius Tauro. Fronius opracował ten solidny falownik do zastosowań komercyjnych  z myślą o montażu w niechronionym miejscu w najbardziej ekstremalnych warunkach (ciepło, zimno, kurz). Falownik ten, jak żaden inny, pozwala na elastyczne planowanie systemu, i tym samym na minimalizację kosztów inwestycji BOS*. Dzięki temu niewątpliwie jest pierwszym wyborem dla komercyjnych instalacji. Tutaj znajdą Państwo więcej informacji na temat tego wyjątkowego produktu.

Zachęcamy również do udziału w wydarzeniach towarzyszących, w ramach których wygłosimy interesujące prelekcje:

/ Forum Pomp Ciepła -tematyka: Pompy ciepła zasilane energią za słońca: dlaczego warto i jak to zrobić prawidłowo?

/ Forum Solar+ – tematyka: “Opłacalność małych  instalacji PV” oraz “Poznaj nowych bohaterów Fronius” 

Targi Enex Nowa Energia przeznaczone są dla branżowych zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Więcej na temat Wydarzenia można przeczytać na oficjalnej stronie Targów: https://www.targikielce.pl/enex

 

* BOS (ang. Balance of System) obejmują wszystkie dodatkowe wydatki, m. in. na okablowanie, skrzynki DC, rozdzielnice, itp.

Szczegóły

Początek:
26 lutego 2020 godz. 09:00
Koniec:
27 lutego 2020 godz. 17:00
Wydarzenie Kategoria:
Wydarzenie - tagi:
Strona internetowa:
http://www.targikielce.pl/pl/enex.htm

Miejsce

Targi Kielce
ul. Zakładowa 1
Kielce, świętokrzyskie 25-672 Poland
+ Mapa Google
View Miejsce Website

Brak komentarzy

    Napisz komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.