Solar Energy Blog
0

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wirtualne Targi firmy Fronius!

16 września 2020 godz. 10:00 - 18 września 2020 godz. 18:00

Innowacyjne nowinki i wycieczki z przewodnikiem — prawie jak na żywo

16 września 2020 roku firma Fronius, będąca ekspertem w dziedzinie technologii solarnych, organizuje pierwsze wirtualne targi energetyki słonecznej pod znakiem 24 godzin słońca. Nowatorską koncepcję targów Martin Hackl, Szef Jednostki Biznesowej Solar Energy, Fronius International podsumowuje tymi słowami: „Chcemy pokazać uczestnikom targów nasze najnowsze osiągnięcia i przeprowadzić ich przez ogrom rozwiązań. Wszystkie nasze nowinki i związane z nimi spektrum zastosowań dotyczących gromadzenia energii słonecznej i ogrzewania/chłodzenia z wykorzystaniem tej energii są ukierunkowane na maksymalizację stopnia zużycia samodzielnie wytworzonej energii słonecznej. Dużo miejsca poświęcamy też modnym tematom zielonego wodoru i cyfryzacji”.

Nasi klienci nie muszą rezygnować w tym roku z udziału w targach, ponieważ stoisko firmy Fronius będzie dostępne w postaci cyfrowej. W ten sposób mogą Państwo bezpiecznie i wygodnie z domowego zacisza zapoznać się z wszystkimi nowościami firmy Fronius. 

Już dzisiaj można zapisać się na wycieczki z przewodnikiem, który w języku polskim oprowadzi Państwa po stoisku i zaprezentuje nasze liczne rozwiązania

Więcej na temat tego wydarzenia, oraz linki do rejestracji na wycieczki o różnej tematyce znajdują się pod poniższym linkiem. Mogą Państwo wybrać dla siebie dogodny dzień i godzinę!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Szczegóły

Początek:
16 września 2020 godz. 10:00
Koniec:
18 września 2020 godz. 18:00
Wydarzenie Kategoria:
, ,
Strona internetowa:
https://www.fronius.com/pl-pl/poland/energia-sloneczna/centrum-informacyjne/wydarzenia/fair-en-virtual-trade-show-2020#anc_guided-tours

Miejsce

internet
Polska

Organizator

Fronius Polska / Solar Energy
Phone
+48 32 621 0700
E-mail
pv-sales-poland@fronius.com
View Organizator Website

Brak komentarzy

    Napisz komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.