Solar Energy Blog
0
Bez kategorii Promocje

Z OSTATNIEJ CHWILI: 10 LAT GWARANCJI NA FALOWNIKI FRONIUS OD 3 DO 10 KW (WŁĄCZNIE) W STANDARDZIE OD 1 STYCZNIA 2022!

UWAGA: Gwarancja 10 lat na falowniki Fronius do 10 kW jest dostępna W STANDARDZIE od 1 stycznia 2022! Dla zainstalowanego i zarejestrowanego w tym okresie falownika Fronius 3-10 kW oferujemy dodatkowych 5 lat gwarancji w cenie! Oznacza to, że urządzenia będą objęte 10-LETNIĄ GWARANCJĄ. Zarejestruj falownik na platformie Solar.web, a otrzymasz 5 lat gwarancji Fronius Plus oraz dodatkowe 5 lat gwarancji Fronius całkowicie bezpłatnie. Dzięki temu klienci firmy Fronius będą zabezpieczeni przez długi czas i w szerokim zakresie!

ZASADY GWARANCJI 10 LAT NA FALOWNIKI FRONIUS 3 – 10 kW

/ Oferta ważna dla wszystkich falowników Fronius 3 – 10 kW zainstalowanych i zarejestrowanychw okresie po 01.01.2022
/ Oferta obejmuje standardowe 2 lata gwarancji Fronius Plus, dodatkowe 3 lata gwarancji Fronius Plus (po rejestracji produktów na platformie Solar.web i wyborze tego modelu ochrony) oraz dodatkowe 5 lat gwarancji Fronius.1  Klient otrzymuje ostatecznie 10 lat gwarancji w standardzie.
/ W ramach gwarancji Fronius Plus koszty wysyłki (na terenie Polski)materiałów i obsługi serwisowej pokrywa firma Fronius.
/ W ramach gwarancji Fronius koszty materiałów do naprawy falownika zostaną pokryte przez firmę Fronius.2
/ Aby skorzystać z oferty, falowniki muszą być zarejestrowane przez klienta na stronie www.solarweb.com po 1 stycznia 2022.3
/ Warunki gwarancji można odnaleźć na stronie: www.fronius.pl/solar/gwarancja
/ Oferta obowiązuje w Polsce.

1 Ze względów technicznych na stronie Solar.web gwarancja promocyjna może być prezentowana jako „+8lat”.
2 Koszty wysyłki i wymiany nie są objęte gwarancją Fronius

Pobierz ulotkę z informacjami na temat gwarancji:


Jesteś instalatorem i nie jesteś jeszcze zarejestrowany na tej stronie? Kliknij w LINK, zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich treści i dostępnych promocji na Forum!

Jesteś właścicielem domu i posiadasz instalację PV lub zastanawiasz się nad jej zakupem? Interesujesz się fotowoltaiką, zarządzaniem energią i różnymi rozwiązaniami PV? Jeśli tak, to przejdź do strony www.fronius.pl/solar i znajdź wiele ciekawych treści z zakresu fotowoltaiki.

Może Ci się też spodobać

Brak komentarzy

    Napisz komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.