fbpx
Zgłoszenie na 6 Konferencję FSP 2021 – DLA PARTNERÓW

Zgłoszenie na 6 Konferencję FSP 2021 – DLA PARTNERÓW

Zapraszamy do przesłania zgłoszenia na nasze wyjątkowe wydarzenie, jakim co roku jest Konferencja Partnerów Systemowych Fronius. Podobnie jak w latach ubiegłych, formą biletu wstępu jest przesłanie przynajmniej jednej referencji i zgłoszenia jej w naszym konkursie w jednej z trzech kategorii.

PIERWSZA OSOBA

Zwracamy uwagę, ze koszulki będą pochodziły z firmy 4F - podobnie jak przy 4 Konferencji FSP w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Część z Państwa sygnalizowała, że rozmiary są za małe. Prosimy o uwzględnienie tego faktu przy wyborze swojego rozmiaru. Rozmiary koszulek można sprawdzić tutaj.
Prosimy o dobrowolne oświadczenie dotyczące statusu zaszczepienia. Złożenie oświadczenia lub jego brak nie ma wpływu na Państwa udział w Konferencji, niemniej pomoże nam w sprawnej organizacji wydarzenia w przypadku wprowadzenia obostrzeń.
Prosimy NIE wpisywać gatunków ulubionych alkoholi... 🙂

Pierwsza osoba - drugi dzień Konferencji

Zapisy na jazdy próbne elektrycznymi samochodami AUDI

 

Zapisy na jazdę próbną należy dokonać bezpośrednio na stronie AUDI pod linkiem tutaj. Terminy jazd próbnych będą przydzielane w miarę dostępności.

DRUGA OSOBA

Zgłoszenie referencji

Prosimy o wpisanie numeru, który otrzymali Państwo w mailu potwierdzającym zgłoszenie referencji. Zgłoszenia referencji można dokonać tutaj.