fbpx
Solar Energy Blog
0

Zgłoszenie na 7 Konferencję FSP / 2022

Zgłoszenia na 7 Konferencję przyjmujemy do dnia 23.10.2022!

Zapraszamy do przesłania zgłoszenia na nasze wyjątkowe wydarzenie, jakim co roku jest Konferencja Partnerów Systemowych Fronius. W tym roku obchodzimy 10 rocznicę działalności Fronius Polska, 30 rocznicę Solar Energy na Świecie i 7 lat od oficjalnego otwarcia Solar Energy w Polsce. Dlatego zapraszamy na to Wydarzenie wszystkich naszych FSP oraz Partnerów, którzy współpracowali z nami przez te wszystkie lata.
Oczywiście w tym roku również można wysyłać zgłoszenia na najlepsze referencje 2022 i walczyć o kultową statuetkę.
Zapraszamy!

PIERWSZA OSOBA

W tym roku koszulki będą uniwersalne (unisex) i będą wyprodukowane przez firmę BYTOM. Przy poprzednich edycjach część z Państwa sygnalizowała, że rozmiary koszulek są za małe. Prosimy o uwzględnienie tego faktu przy wyborze swojego rozmiaru. Rozmiary koszulek można sprawdzić poniżej.
Prosimy o dobrowolne oświadczenie dotyczące statusu zaszczepienia. Złożenie oświadczenia lub jego brak nie ma wpływu na Państwa udział w Konferencji, niemniej pomoże nam w sprawnej organizacji wydarzenia w przypadku wprowadzenia obostrzeń.
Prosimy NIE wpisywać gatunków ulubionych alkoholi... 🙂

Pierwsza osoba - drugi dzień Konferencji

Przypominamy, że drugiego dnia Konferencji, na terenie hotelu Radisson Blu organizujemy spotkanie z Partnerami Konferencji w formie mini-targów. Będzie okazja, aby porozmawiać z każdym o wszystkim.

DRUGA OSOBA

Zgłoszenie referencji

Prosimy o wpisanie numeru, który otrzymali Państwo w mailu potwierdzającym zgłoszenie referencji. Zgłoszenia referencji można dokonać tutaj.
Uwaga! Zgłoszenie referencji w bieżącym roku nie jest obligatoryjne. - ze względu na obchody 10-lecia Fronius Polska zapraszamy wszystkich naszych Partnerów FSP.
Niemniej gorąco zachęcamy do przesyłania referencji tutaj - jak co roku będzie można otrzymać niezwykle cenną statuetkę.

POZNAJMY SIĘ WCZEŚNIEJ!

Jednym z Państwa pomysłów odnośnie organizacji kolejnej Konferencji była chęć poznania lepiej innych uczestników. Być może to dobry początek nawiązania nowych przyjaźni i udanych biznesów na przyszłość.
Prosimy o podanie logo, podstawowych informacji oraz krótkiego opisu Państwa firmy. Na tej podstawie przygotujemy tablicę z wszystkimi firmami uczestniczącymi w Konferencji.
Tablica będzie dostępna pod adresem https://www.forum-fronius.pl/poznajmy-sie wyłącznie dla zalogowanych i zarejestrowanych uczestników Konfererencji.
Click or drag a file to this area to upload.
Selected Value: 1
proszę zaznaczyć wszystkie, które dotyczą Państwa firmy
na jakim obszarze firma prowadzi swoją działalność?
Prosimy o podanie adresu e-mail do osoby kontaktowej z Państwa Działu Marketingu. Dzięki temu również w przyszłości będziemy mogli angażować Państwa w nowe projekty marketingowe.

ZGODY

Prosimy o zapoznanie się z warunkami udziału w VII Konferencji FSP dostępnymi tutaj.
W przypadku problemów z rejestracją lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy z organizatorem fronius@prc.pl lub telefoniczny (Roksana Mielczarek – 530559608; Magdalena Kuszek – 660443978)