Solar Energy Blog
0

Zgłoszenie na I EDYCJĘ KONFERENCJI DLA PROJEKTANTÓW

Zapraszamy do przesłania zgłoszenia na nasze wyjątkowe wydarzenie, jakim jest I EDYCJA KONFERENCJI DLA PROJEKTANTÓW #ProjektowaniELEKTRYCZNE.
W tym roku odbywa się ona w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre (link) w Warszawie w dniu 9.06.2022r (czwartek).
Koszt udziału 1 osoby w Konferencji to 250,- zł netto. Po rejestracji otrzymają Państwo fakturę proforma wraz z prośbą o opłacenie w terminie 7 dni.

DANE OSOBOWE

Faktura VAT za udział w Konferencji zostanie wystawiona na powyższy numer NIP
Prosimy o dobrowolne oświadczenie dotyczące możliwości wystawienia faktury VAT (na podany wyżej numer NIP) w wersji elektronicznej. Złożenie oświadczenia lub jego brak nie ma wpływu na Państwa udział w Konferencji, niemniej pomoże nam na zredukowanie ilości drukowanych dokumentów. Dbajmy o środowisko na każdym kroku!

DANE ORGANIZACYJNE

Jeżeli mają Państwo szczególne wymagania żywieniowe, prosimy o zaznaczenie pola "posiłek wegetariański".
W przypadku, gdyby chcieli Państwo przenocować po Konferencji wyślemy stosowny link, który pozwoli uzyskać specjalną ofertę (nocleg nie jest ujęty w opłacie za udział w Konferencji)
(szczegóły dotyczące bankietu przekażemy w najbliższych dniach)

PROFIL FIRMY

PROJEKTOWANIE

KONKURS

Wezmę udział w konkursie zorganizowanym na Konferencji i jestem zainteresowana/y zdobyciem jednej z dwóch nagród w postaci
wyjazdu na Teneryfę dla dwóch osób.

KOD RABATOWY

Posiadam kod rabatowy dla projektantów ZPUE upoważniający do rabatu 50%:

RODO