Program Bonus Fronius
0

Fronius Wattpilot 2.0 Home 22 J

9,468 godz. słońca

Inteligentne rozwiązanie do ładowania dla wszystkich kierowców samochodów elektrycznych, które nie pozostawia nic do życzenia.

Kierowcy e-samochodów Fronius Wattpilot mogą sami decydować, w jaki sposób chcą ładować swój pojazd.

W połączeniu ze zmienną stawką za prąd ładowanie staje się jeszcze tańsze. Fronius Wattpilot jest dostępny w dwóch wersjach: stacjonarny Wattpilot Home do użytku w domu i mobilny Wattpilot Go do użytku w drodze.

Fronius Wattpilot można łatwo obsługiwać za pomocą aplikacji Solar.wattpilot, która umożliwia także podgląd aktualnego stanu naładowania.

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Fronius Wattpilot Home 22 J 2.0 to skrzynka ścienna o bardzo wszechstronnym zakresie funkcji przy bezkonkurencyjnym stosunku ceny do wydajności. Oferuje wysoki poziom łatwości obsługi oraz bezpieczne i szybkie ładowanie z mocą do 22 kW. Ładowarka oferuje możliwość wykorzystania nadmiarowego ładowania energii fotowoltaicznej w połączeniu z falownikiem Fronius. Inteligentna kontrola przez aplikację zapewnia, że ​​Wattpilot jest atrakcyjną stacją ładowania dla elektromobilności fotowoltaicznej.

Obsługa Fronius Wattpilot nie może być prostsza: wystarczy podłączyć i rozpocząć ładowanie.

Inteligentne ładowanie: Jako właściciel instalacji fotowoltaicznej możesz być pewien, że Fronius Wattpilot naładuje Twój samochód elektryczny własną nadwyżką energii (jeśli jest dostępna) lub alternatywnie prądem sieciowym. Pozwala to uniknąć szczytowych obciążeń, a jednocześnie zapewnia niezawodne zasilanie całego gospodarstwa domowego.

Łatwość użycia: Wygodne sterowanie za pomocą przycisków na samym urządzeniu Wattpilot lub za pomocą smartfona/tabletu. Dzięki aplikacji Fronius Solar.wattpilot można obsługiwać urządzenie Fronius Wattpilot i dostosowywać ustawienia do osobistych wymagań.

Bezpieczeństwo i kontrola: Dla każdego urządzenia Fronius Wattpilot można utworzyć do dziesięciu profili użytkowników. Dostęp do Fronius Wattpilot można zabezpieczyć za pomocą chipa lub karty RFID, chroniąc go przed nadużyciami, także w miejscach publicznych. Zastosowanie chipa lub karty umożliwia również szczegółową prezentację wszystkich danych ładowania dla każdego użytkownika.

Pełna integracja: Wygodnie dla właścicieli systemów fotowoltaicznych Fronius Wattpilot można bezproblemowo zintegrować z aplikacją Fronius Solar.web. Daje to w każdej chwili przegląd wszystkich komponentów systemu fotowoltaicznego i umożliwia monitorowanie wykorzystania całej wytworzonej samodzielnie energii słonecznej.

Pełna elastyczność: Fronius Wattpilot może być używany z każdym samochodem elektrycznym. Rozwiązanie do ładowania firmy Fronius jest kompatybilne ze wszystkimi markami pojazdów i możesz nadal z niego korzystać bez przeszkód, nawet po zmianie pojazdu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fronius Wattpilot 2.0 Home 22 J”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.