Program Bonus Fronius
0

Fronius Wattpilot 2.0 Go 11 J

9,204 godz. słońca

Fronius Wattpilot to inteligentna stacja ładowania, która automatycznie dostosowuje się do dostępnych zasobów energii, pozwalając na optymalne wykorzystanie nadwyżek produkcji PV od 1,38 kW do 22 kW. Fronius Wattpilot spełnia różne potrzeby i dostępne w dwóch kategoriach mocy. To rozwiązanie oferuje zrównoważone ładowanie przy użyciu energii słonecznej lub innych ekologicznych źródeł energii sieciowej, co pomaga w zmniejszeniu wpływu na zmiany klimatyczne.

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Fronius Wattpilot to inteligentna stacja ładowania, która automatycznie dostosowuje się do dostępnych zasobów energii, pozwalając na optymalne wykorzystanie nadwyżek produkcji PV od 1,38 kW do 22 kW.

Ta innowacyjna ładowarka dostarczy najlepszej energii twojemu pojazdowi!

Fronius Wattpilot Go – to przenośna wersja, idealna do użytku zarówno w domu, jak i w podróży. Również dostępna w kategoriach mocy 11 kW i 22 kW, a montować ją można na ścianie, w pozycji pionowej, na zewnątrz i wewnątrz, a także jest mobilna.

Fronius Wattpilot to najtańsza w eksploatacji stacja ładowania samochodu elektrycznego. Nie tylko można ją podłączyć do  instalacji PV, aby wykorzystywać do ładowania wygenerowaną energię: w połączeniu ze zmiennymi taryfami Fronius Wattpilot ładuje zawsze za najniższą cenę.
Ładowarkę można wygodnie obsługiwać z poziomu aplikacji Solar.wattpilot, włącznie z wybieraniem trybu ładowania Eco lub następnej podróży.

Wersja oferuje zrównoważone ładowanie przy użyciu energii słonecznej lub innych ekologicznych źródeł energii sieciowej, co pomaga w zmniejszeniu wpływu na zmiany klimatyczne.

Fronius Wattpilot oferuje dwa tryby ładowania, które możesz wybierać na stacji lub za pośrednictwem aplikacji Fronius Solar.wattpilot:

  • TRYB ECO to opcja idealna dla właścicieli instalacji fotowoltaicznych, umożliwiająca korzystanie z najtańszej dostępnej energii – z nadwyżek produkcji PV lub w określonych taryfach czasowych.
  • TRYB NEXT TRIP to rozwiązanie dla tych, którzy planują swoje podróże. Fronius Wattpilot w trybie Next Trip umożliwia naładowanie samochodu na określoną ilość kilometrów w określonym czasie, wykorzystując nadwyżki energii z instalacji PV lub energię sieciową w optymalnej taryfie.

Korzyści z korzystania z Fronius Wattpilot:

  • Oszczędność kosztów ładowania samochodu elektrycznego.
  • Optymalne wykorzystanie mocy instalacji PV.
  • Szybszy zwrot nakładów na inwestycję w fotowoltaikę.

Dodatkowo, funkcja Dynamic Load Balancing pozwala na optymalne rozdzielanie prądu, uwzględniając moc instalacji PV i zapobiegając przeciążeniom przyłącza domowego. To rozwiązanie, które dba o komfort użytkowników i środowisko.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fronius Wattpilot 2.0 Go 11 J”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.