Program Bonus Fronius
0

Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych MPI-540 PVS Solar

28,416 godz. słońca

Sonel MPI-540-PV to duża dokładność pomiarów – pomiar parametrów prowadzony jest w klasie S normy PN-EN 61000-4-30. Urządzenie MPI 540 PV posiada kalkulator strat energii co oczywiście pozwala na szybką ocenę i oszacowanie potencjalnych oszczędności. Ten miernik Sonela umożliwia zaawansowaną diagnostykę jakości zasilania, dzięki trójfazowemu rejestratorowi parametrów sieci elektroenergetycznych.

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznej i fotowoltaicznej bez cęgów elastycznych i zestawem do pomiaru nasłonecznienia. Prezentowany miernik to urządzenie o zaawansowanych możliwościach, dedykowane specjalistom działającym w branży instalacyjnej oraz elektrycznej.

Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych Sonel MPI-540-PV to zaawansowane narzędzie stworzone w szczególności do mierzenia parametrów instalacji fotowoltaicznych. Z pomocą jednego urządzenia możliwe jest wykonanie całego szeregu badań po stronie DC i AC zgodnie z wytycznymi normy PN-EN 62446.

Ponadto Sonel MPI-540-PV służy również do przeprowadzania wszystkich pomiarów służących do określenia stanu bezpieczeństwa domowych, jak i przemysłowych instalacji elektrycznych.

W trakcie pomiaru parametrów instalacji fotowoltaicznej, miernik automatyczne przelicza parametry do warunków odniesienia STC (Standard Test Conditions). Pomiary napięć, prądów oraz mocy po stronie AC i DC inwertera pozwolą zweryfikować jego sprawność. Po przeniesieniu danych zachowanych w pamięci miernika do programu Sonel PE6, możliwe jest wygenerowanie raportu z badań parametrów instalacji fotowoltaicznych.

Z myślą o automatyzacji pomiarów, miernik Sonel MPI-540-PV został dodatkowo wzbogacony o funkcję badania wyłączników różnicowo-prądowych w trybie Auto.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych MPI-540 PVS Solar”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.