Program Bonus Fronius
0

Przyłbica spawalnicza Fronius VIZOR 4000 Plus

2,388 godz. słońca

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

VIZOR 4000 PLUS

Przyłbica spawalnicza stanowi doskonałą ochroną dla profesjonalnych spawaczy. Sprawia, że wszystkie prace spawalnicze, bez względu na pozycję spawania w jakiej są prowadzone, stają się jeszcze bezpieczniejsze, wydajniejsze, dokładniejsze i wygodniejsze. Ergonomiczny design i dobrze przemyślana funkcjonalność w połączeniu z zastosowaniem materiałów o wysokiej jakości gwarantują przyjemną i spokojną pracę. Dzięki jeszcze lepszej i bardziej energooszczędnej kasecie zabezpieczającej przed promieniowaniem łuku spawalniczego, można znacząco obniżyć zużycie energii z akumulatora.

Przyłbica posiada funkcje trybu szlifowania, zapewnia duże pole widzenia, pozwala na zachowanie kolorów rzeczywistych, posiada suwak czujnika i ma niewielką masę.

Przyłbica spawalnicza Vizor 4000 Plus ma także wiele innych zalet. Jedną z nich jest bezkonkurencyjnie jasna kaseta zabezpieczenia przed oślepieniem, która w stanie rozjaśnienia przy stopniu ochrony 2,5 zapewnia o ok. 400% lepszą przezierność niż w przypadku typowych automatycznych przyłbic spawalniczych. Dzięki temu przyłbica nadaje się doskonale do zastosowania także podczas szlifowania.

Dane techniczne:
Czas przełączenia / ściemnianie: 0,1 ms

Czas przełączenia / rozjaśnianie: 0,05-1,0 sec
Waga: 480 g
Stopień ochrony: 2,5/8-12
Wymiar kasety(dł. x szer. x wys.):90x110x7mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przyłbica spawalnicza Fronius VIZOR 4000 Plus”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.