Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Wattpilot

Page 1 of 2Next

Witam,

Nie widzę na forum tematu wattpilot'ów, a mam kilka pytań?

Czy wattpilot'y to są w Polsce już dostępne, bo tak jakoś nie mogę znaleść ani oferty ani ceny?

Właśnie jaka jest ich cena (konkretnie 22 GO J)?

Czy ktoś ma już jakieś doświadczenie z używaniam wattpilotów (najchętniej GO).

Pozdrawiam.

Andrzej Czarnota has reacted to this post.
Andrzej Czarnota

Chyba 700-800 EUR

Adam Kostrzewa and Adam Bogumił have reacted to this post.
Adam KostrzewaAdam Bogumił

Ceny są naprawdę różne

https://proelektro.eu/pl/fronius-charging-device-for-electric-vehicles-4240176-4240176

https://virtech.pl/fronius-wattpilot/fronius-wattpilot-go-22-j

póki co niedostępne ...

Też chętnie coś więcej usłyszę n/t ale jak rozumiem w PL to dopiero "bliżej nie określona przyszłość"?

Z różnych powodów temat potencjalnego zakupu nabrał rozpędu. Ktoś słyszał że w PL daje się to kupić? A może jakiś sklep w DE gdzie to mogę "wyklikać" i przyjedzie jakimś kurierem. Sprawa jest o tyle prosta że w sumie to urządzenie nie wymaga instalacji.

@pawelcwalina-pcgmail-com ale to są z polskiej dystrybycji? czy w Polsce jeszcze oficjalnie nie ma?

Niby sa, ale jak by ich nie bylo.... W ofercie niby sa, ale dostawa jeszcze chyba zadna nie dotarla. Terminy niewiedziec czemu sa przekladane.

Takie klasyczne Yeti: wszyscy wiedzą że istnieje ale na żywo nikt nie widział.....

Może Fronius Polska ma konkretne informacje na temat.

 

Page 1 of 2Next