Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Aplikacja solarweb na tel nie działa

Page 1 of 2Next

Witam

Od wczoraj nie działa apka na tel. Próba reinstalacji nie pomogła nie działa logowanie.

były jakieś problemy z serwerami, ale chyba już wszystko działa, chyba że próbujesz instalować starą apkę

Potwierdzam,

Wczoraj były prace serwisowe.  Dzisiaj już OK

Nadal aplikacja nie przyjmuje logowania☹️

Paweł Jańczuk has reacted to this post.
Paweł Jańczuk
Cytat z Remigiusz Miernik data 4 marca 2022, 12:49

Nadal aplikacja nie przyjmuje logowania☹️

Dzwoń, pisz...

Fronius Polska Sp. Z o. o.
/  Technical Support National
/  Solar Energy
+48 32 621 07 97 lub email pv-support-poland@fronius.com

Witam,

Panie Remigiuszu czy udało się z Aplikacją

Pozdrawiam,

Dominik

Witam

Niestety nadal nie mogę się zalogować,dalej po zaakceptowaniu warunków korzystania i po wpisaniu hasła przycisk logowania świeci się na szaro i aplikacja nie puszcza mnie dalej

Paweł Jańczuk has reacted to this post.
Paweł Jańczuk
Cytat z Remigiusz Miernik data 7 marca 2022, 16:34

Niestety nadal nie mogę się zalogować,dalej po zaakceptowaniu warunków korzystania i po wpisaniu hasła przycisk logowania świeci się na szaro i aplikacja nie puszcza mnie dalej

Ehhh dopadło i mnie na najnowszej wersji, jak rozwiązałeś problem reinstalacja aplikacji z czyszczenie cash nic nie daje... za to stara wersja PRO działa...

Ok nie ważne... restart telefonu załatwił sprawę... najdziwniejsze że od tak bez powodu przestało działać, wylogowało i po wpisaniu loginu i hasło oraz zatwierdzeniu regulaminu nie było możliwości kliknięcia zalogowania....

Działa wam obecna wersja aplikacji na android?

Dodane pliki:
  • IMG_20220403_093951.jpg
Paweł Jańczuk has reacted to this post.
Paweł Jańczuk

Cześć karllo,

Właśnie sprawdziłem. Nie działa mi. Mam ten sam komunikat co Ty .

 

Pozdrawiam

Dominik

 

Page 1 of 2Next