Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Brak danych na pendrivie

Witam,
Dziś po miesiącu użytkowania wyjąłem Pena, aby odczytać dane. Niestety brak, jakich kolwiek wpisów. Daty są ustawione prawidłowo.
W momencie, kiedy zapala się na wyświetlaczu dyskietka na pendrive nie zapala się dioda wymiany danych. Pen jest sformatowany na plik FAT32. Wymieniłem pen na inny, ale to samo. Na wyświetlaczu falownika po podłączeniu wyświetla ikonę podłączonego pena.
Pozdrawiam.

 

A uruchmiles zapis danych na USB?

Na wyświetlaczu falownika w ustawieniach ustawiłem zapis danych co 10 min. Jak zatwierdzam to zapala się ikona dyskietki i teraz nie wiem, czy to oznacza że zapisano ustawienia czy w tym momencie powinny iść dane na pena. To są jedyne ustawienia które zrobiłem, w sumie to jak czytałem w instrukcji to wszystko co trzeba zrobić.

O tej opcji mówimy? LINK

Punkt 3 mojego posta.

Witam,

Wracam do tematu ponieważ nadal nie zbieram danych na pendrivie. Ustawiłem tak jak na poradniku, niestety nic nie dało.

Po włożeniu pena do gniazda zapala się ikona że widać pena.

Jaki prawidłowy format plików powinien być na pendrivie ? FAT czy NTFS ? Czy pen o wielkości 64 Gb nie jest za duży.

Co prawda próbowałem mniejszego użyć i też nic, formatowałem pena na FAT i NTFS i nic.

Pozdrawiam.

 

Zamontuj pendriva i uruchom zapis danych.

Dodane pliki:
  • fwge55thg.jpg

Witam,

Zamontowałem pena jak w zaleceniach 16 Gb w formacie FAT32.

Włączony mam oczywiście dzienni i rejestrację danych obecnie co 10 min. Niestety nadal nie ma danych.

Czy pena należy odpowiednio nazwać ? bo nie ma o tym nigdzie, ja tego ostatniego nazwałem Froniu, ale nie pomogło

Pozdrawiam.

 

Szanowny Panie,

czy pojawia się ikona świadcząca o zamontowaniu pendrive?

Czy otrzymał Pan komunikat o błędzie technicznych?

Rekomendujemy 4GB maks 8GB.

 

Pozdrawiam,

Sebastian Słabosz

Tak pojawia się ikona, czyli powinien być widoczny dla falownika.

Brak komunikatów o błędach.

Montowałem też 1 Gb, próbowałem z różnymi firmami, ale za każdym razem pojawia się ikona podłączonego pendriva i brak jakich zapisanych danych.

Pozdrawiam.

 

Szanowny Panie,

proszę sprawdzić czy wszystkie ustawienia odnośnie rejestracji są poprawne oraz rekomenduję wykonanie aktualizacji.

Jeżeli problem nie zostanie rozwiązany proszę o kontakt +48 32 621 07 97.

Pozdrawiam,

Sebastian Słabosz