Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Brak sumowaniay

Witam

Od 4 dni na Solar.web nie pokazuje mi sumowania produkcji na aplikacji. Chwilową produkcję mam i tyle, żadnego sumowania.

Cytat z Agnieszka Socholik data 23 maja 2023, 13:12

 

Jaki falownik? W ostatnim komunikacie/wiadomościach była mowa o problemach z solarweb dla falowników Gen24.

Dear customers,

Due to an unforeseen technical malfunction, Fronius Solar.web is currently experiencing disruptions. Unfortunately, this means there may be delays or errors in displaying your archive data, but only for systems with a GEN24 inverter. All other functions are still fully available.

We apologize for any inconvenience and are working hard to give you unrestricted access to your archive data again as soon as possible.

Thank you for your understanding.
Your Fronius Solar.web Team

Faktycznie Dzięki

Witam Czy wiadomo kiedy znowu ruszy. Dalej mi nie działa. Pozdrawiam

Szanowna Panie Agnieszko,

 

 

Proszę o kontakt mailowy z naszym działem wsparcia technicznego pod adresem pv-support-poland@fronius.com. W treści maila proszę opisać problem i podać nazwę instalacji lub numer seryjny falownika (bardziej preferowany). Zbadamy problem.

 

Pozdrawiam

Mariusz Majmurek

TSN