Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Jak usunąć datamanagera z solar.web?

Jest taki problem.

Chcialem dostac sie do solar.web - aplikacja dla instalacji Fronius, gdzie wczesniej podpiety został moj data manager z falownikiem Fronius. Niestety nie wiem jak sie dostac do tej aplikacji, bo nie znam nazwy instalacji i hasla. Wszystko dlatego, ze instalacja jest zamontowana na kupionym domu od wlasciciela, ktory tym sie nie interesowal i nie mial dostepu, a do instalatora nie ma kontaktu. Zalozenie wlasnego konta na portalu nic nie daje bo nie mozna podpiac falownika,(datamanagera), ktory wczesniej zostal podpiety pod inną instalacje.

Zatem pytanie: co zrobic? Czy mozna jakos odpiac falownik z konta na portalu do ktorego nie mam dostepu i wowczas dolaczyc go do mojego, nowego konta na solar.web? Ewentualnie jak pozyskac nazwe instalacji i haslo instalacji, ktora jest na moim domu.

Ewentualnie jak inaczej sobie poradzic?

Tutaj pozostaje kontakt z infolinią Fronius, powinni pomóc.

Dziwne że poprzedni właściciel nie wie chociaż jaka firma instalowała mu instalację PV... (papiery też zniknęły); mając nazwę firmy kontakt z firmą znajdziesz w google...