Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Przywrócenie ustawień fabrycznych

Dzień dobry,

Na wstępie przyznaje się że nie jestem zbyt biegły w tematach elektrycznych. W zeszłym roku w domu mojego teścia zainwestowalismy w fotowoltaike. Od tego czasu nie mam dostępu do aplikacji . Instalator stwierdził że coś jest nie tak on nie wie i pojechał. Przez stronę można było podejrzeć ale nie było połączenia i internetem. Postanowiłem przywrócić falowników ustawienia fabryczne by zacząć instalacje od nowa. Na chwilę obecną falownik od 3 godzin mieli informacje ogólne i nic się nie dzieje nie działają przyciski ani wstecz ani dalej. Proszę o pomoc w tym beznadziejnym przypadku.

Pozdrawiam

Dodane pliki:
  • 16659172114174234345648689983420.jpg

Spróbuj przełączyć język przeglądarki internetowej na angielski. Albo połączyć się z drugiego urządzenia np telefonu.