Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Solar web - instalacja offline

Page 1 of 2Next

Od kilku dni a w szczególności 12 i 13 maja aplikacja bardzo często pokazuje że instalacja jest offline pomimo że internet działa prawidłowo. Mam na swoim koncie kilka instalacji i dzisiaj losowo były one offline.

Czy są prowadzone jakieś prace serwisowe?

EDIT:

Nie działa też aplikacja Beta:

 

Dodane pliki:
  • Screenshot_20200514_075851.jpg

Czy naprawdę nikt nie ma problemu z działaniem solarweb w ostatnim czasie?? Mam kilka instalacji i wszyscy zgłaszają że są problemy z odświeżaniem danych i często instalacje są offline pomimo tego że Internet działa prawidłowo.

 

Co z aplikacją BETA? czemu przestała działać??

Był ostatnio komunikat o pracach związanych z serwerami, które mają nastąpić więc możliwe że będą coś poprawiać co nie działa tak jak powinno, a co dokładnie robią tego nie wie nikt i to może być gdybanie...

Tak potwierdzam tez czasem mam problem z połączeniem aplikacji...

Najdziwniejsze jest to ze mam kilka instalacji w aplikacji i losowo są offline - 2 mam podłączone do tego samego internetu i czasami jedna jest offline a druga OK...

U mnie tez wypina się co parę minut . Podobno trwają prace , więc trzeba czekać

 

Po tych pracach serwisowych jest jeszcze gorzej... dzisiaj praktycznie od rana nic nie działa...

Nie tylko u ciebie, od rana w aplikacja błąd podczas wczytywania danych... ale może prace jeszcze trwają...

Najgorsze że ostatnio co któryś dzień wyrzuca mi login i hasło z aplikacji, dodatkowo wywala widzet i teraz to już nie wiem czy u mnie problem czy na serwerach... chociaż obstawiam to drugie.

Falownik wysyła dane bo mam rejestrację produkcji na pvmonitor , a cuda się dzieją na solar-web

Identyczne dane produkcji masz na tym pvmonitor?

PV monitor rejestruje idealnie ,( sprawdzałem z licznikami ) natomiast solar web w cały świat .

Page 1 of 2Next