Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

SOS Fronius - problem z zalogowaniem

Mam problem z rozpoczęciem korzystania z SOS Froniusa. Pod adresem https://solar-sos.fronius.com/ klikając login or create account, wyskakujacy popup na moment wyświetla Chose a company a potem błąd 3eee9532-a5ce-4934-9113-ccaba504a08e. Wyjście z tego popupu powoduje wyświetlanie niekończącej się animacji Choose a company albo Authentication

Tak jest zarówno gdy korzystam z loginu i hasła, jakie mam  dla Fronius Solarweb jak i dla nowo założonego profilu. Próbowałem 4 przeglądarek, we wszystkich tak samo.

Tylko u mnie tak, czy problem znany i znane rozwiązanie? Szczególnie uciążliwe, gdy Infolinia jest nieczynna przez 5 dni.

 

Dodane pliki:
  • Fronius-Chose-a-company.png
  • Fronius-Authentication.png

Taki sam problem, wedle informacji z tekstu na głównej stronie forum: LINK

W dniach 28.09.2022 do 30.09.2022 nastąpi przerwa w działaniu Infolinii Wsparcia Technicznego ze względu na prowadzone prace konserwacyjne.

więc można się spodziewać że coś kombinują też i przy serwerach...

Tylko ja rozpocząłem próbę 27go.  Ale być może wtedy zaczęli mieć problemy.

Nie wiem, wszystko możliwe... ostatnio coraz więcej coś nie działa na serwerach...

No generalnie pod względem technologii IT to Fronius raczej nie jest liderem wyścigu. Śmiem twierdzić, że raczej nawet nie jest w peletonie, tylko w grupce gapiów za peletonem. Mam wrażenie, że pani Prezes w weekendy sama to sobie te systemy informatyczne dzierga w ramach hobby;) Pewnie to obniża koszty takiego falownika.

HINT w meritum: incognito mode pomaga trochę.