Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Godziny ze słońca

Page 1 of 4Next

Witam

Mogę się dowiedzieć jak są przydzielane Godziny ze słońca dla Instalatorów?

Zamontowałem nowe Falowniki podłączyłem do sieci, zarejestrowałem gwarancję, ale na moim koncie nie pojawiły się dodatkowe "Godziny słońca" 🙁

 

Proszę o Info. Może coś źle robię?

Teraz mam następne 3 sztuki do zamontowania w tym jeden z rozszerzoną gwarancją i SmartMeterem. Nie chcę popełnić jakiegoś błędu przy rejestracji.

Pozdrawiam

 

 

Bartosz Zaręba has reacted to this post.
Bartosz Zaręba

Nikomu się nie pojawiły raczej....

Ale proszę bardzo.. polubiłem Twoj wpis i dostaniesz tyle punktów jak za jeden falownik 😀 od Bartosza 😀  hahaha

No to jest coś nie tak.

Miały się naliczać za zamontowane falowniki a tu .... 🙁

 

 

Tez zamontowałem sporo juz froniusów, ale np jako podwykonawca i rejestracje robi firma nadrzędna, a generalnie nie maja pojecia o tym jak to instalować, konfigurować. I też nie mam godzin słońca, a do czego one wam?

Potrzebne są do zbierania tak zwanych "Godzin słońca" takie punkty za które są nagrody.

To wiem, na jakie nagrody zbieracie? O to mi chodziło.

Dzień dobry,

punkty, czyli "godziny słońca" można zbierać na dwa sposoby:

  1. aktywnie uczestnicząc na Forum-Fronius, tj. pisząc posty i komentarze, oraz
  2. rejestrując falowniki na portalu Solar.web - punkty przyznawane są firmie, która została wskazana w procesie rejestracji.

Zebrane  godziny słońca można wymieniać na cenne nagrody: gadżety Fronius, ksiązki, narzędzia WIHA i Rheinstagg,

Wszystkie szczegóły opisane są na stronie https://www.bonus-fronius.pl. Aby móc korzystać z programu konieczne jest potwierdzenie regulaminu (po zalogowaniu!)

UWAGA! Godziny słońca za rejestrację falowników pojawią się do 24 godzin od potwierdzenia zapoznania się z regulaminem! W przypadku, gdyby tak się nie stało prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy (https://www.bonus-fronius.pl/kontakt).

PS. aktualnie program jest w ostatniej fazie wdrożenia - testów. Można już teraz z niego śmiało korzystać, ale dopiero po pomyślnej implementacji będziemy o nim informować szerzej.

Serdecznie pozdrawiam,
Maciej Piliński

A ja mam pytanko jaka jest różnica z formą wysyłki (podsumowanie koszyka):

W regulaminie nie jest to stricte wyjaśnione, mowa tylko coś o wysyłce pocztą polska lub kurierem.

Dzień dobry,

stosujemy "płaską" i symboliczną stawkę 12 godzin słońca, bez względu na zawartość, wagę czy rozmiar przesyłki.

Dodatkowo, przy przekroczeniu wartości zakupów powyżej 1.200 godz. słońca, wysyłka jest darmowa.

Pozdrawiam serdecznie,
Maciej Piliński

kar llo has reacted to this post.
kar llo
Page 1 of 4Next