Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Godziny ze słońca

PreviousPage 4 of 4

@karllotesto2-pl tak de facto to dwa miesiące od zakończenia, bo miesiąc przed zakończeniem Fronius poinformuje plus miesiąc od zakończenia punkty zostają anulowane:

  • Informacja o terminie zakończenia Programu „BONUS FRONIUS” zostanie zamieszczona na stronie https://www.bonus-fronius.pl z miesięcznym wyprzedzeniem.
  • W przypadku zakończenia Programu „BONUS FRONIUS” punkty mogą zostać wymienione na nagrody w terminie 30 dni od dnia zakończenia programu. Po tym terminie punkty zostają anulowane.

Ale o co ci chodzi? Jak się do czegoś odnosisz to to zacytuj...

Termin zakończenia to termin zakończenia a nie dzień z informacją że za miesiąc zakończą. Najważniejsze dla osób biorących udział w programie to że przez te pierwsze 30 dni nic się nie zmienia w zbieraniu punktów oraz w ich odbieraniu, dopiero po tym terminie masz 30dni tylko na wymianę tych punktów lub o nich zapominasz...

Ogólnie na obecną chwilę nie ma się co przejmować 😉

Sorki @karllotesto2-pl ciężko wyczuć co miałem na myśli a twój wpis faktycznie był już "jakiś" czas temu 😉

Cytat z karllo data 9 listopada 2020, 14:46

Nie kojarzę w regulaminie takiego zapisu aby konkretne godziny przepadały po jakimś terminie, ale w razie co przejrzyj regulamin... Ogólna ważność jest chyba 30dni/miesiąc na ich odebranie/przekazanie/wymianę na nagrody po zakończeniu programu Godziny słońca.

Dawid Kłosiński has reacted to this post.
Dawid Kłosiński

W piątek napisałem komentarz do: https://www.forum-fronius.pl/fronius-wattpilot-ladowanie-na-wlasnych-warunkach/#comments

Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.

Wszystko super, tylko cena. 800 euro? Dla mnie ekonomiczny sens jest raczej czy 800 pln .

ale do dziś, jak widać, ma status "Komentarz czeka na zatwierdzenie".

Długo się czeka na takie zatwierdzenie? Czy jak do tej pory nie został zatwierdzony to mam rozumieć, że treść nie przeszła? Czy jak nie przechodzi to dostaje się jakiegoś maila czy inną informację, że odrzucony? Komentarz może był nieco krytyczny, 😉 ale myślałem, że wolno się wypowiadać szczerze.

Ktoś coś wie?

Dawid Kłosiński has reacted to this post.
Dawid Kłosiński

Nie twój pierwszy nie ostatni, też mam wiszące komentarze... my tu tylko goście...

Czy za falowniki zarejestrowane przed akceptacją regulaminu programu Bonus Fronius powinny zostać przyznane godziny słońca? Nie doszukałem się, żeby było to określone. Dziękuję za odpowiedź.

 

https://www.forum-fronius.pl/bonus/regulamin/

§4. SYSTEM PRZYZNAWANIA PUNKTÓW

4 Punkty przyznawane są od momentu zarejestrowania się w programie.

Więc raczej na nie nie licz.

Dawid Kłosiński has reacted to this post.
Dawid Kłosiński
Cytat z Michał Radka data 13 lipca 2021, 13:48

Czy za falowniki zarejestrowane przed akceptacją regulaminu programu Bonus Fronius powinny zostać przyznane godziny słońca? Nie doszukałem się, żeby było to określone. Dziękuję za odpowiedź.

 

To ja potwierdzam z autopsji, mój instalator też się zagapił. 🙁

 

Jacek Kaśków has reacted to this post.
Jacek Kaśków
Cytat z Michał Radka data 13 lipca 2021, 13:48

Czy za falowniki zarejestrowane przed akceptacją regulaminu programu Bonus Fronius powinny zostać przyznane godziny słońca? Nie doszukałem się, żeby było to określone. Dziękuję za odpowiedź.

 

Może się zaciągną, już po rejestracji. Czasem z dużym opóźnieniem naliczały się za rejestracje falownika, więc może jakoś się to zgra w czasie. Proszę dać znać jak już będzie Pan wiedział jak to się rozwiązało, sam jestem ciekawy.

PreviousPage 4 of 4