Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Godziny ze słońca

PreviousPage 2 of 4Next

załapałem się na tą darmową wysyłkę i szybko przyszło...fajny komplet pozdrawiam ekipę z Froniusa

Panie Arku,

bardzo dziękujemy i cieszymy się, że nagrody się podobają.

Pozdrawiam serdecznie,
Maciej Piliński

No Panie/Panowie szacunek... pierwszego zamówione, dziś przed 15 paczka u mnie.

Dzięki i pozdrawiam.

Serdecznie polecam Państwa program Bonus Fronius, to zazwyczaj przydatne drobiazgi, ja np. wzięłem czapkę i byłem zaskoczony jej bardzo dobrą jakością oraz błyskawiczną przesyłką. Może to już banał, ale proszę pomyśleć o rozszerzeniu oferty odzieżowej np. o koszulki z logo Fronius.

Adam Kostrzewa and Aśka Kłosińska have reacted to this post.
Adam KostrzewaAśka Kłosińska

bardzo fajna forma nagradzania uczestnictwa- polecam

 

A czy ktoś sprawdzał, czy "godziny słońca" mają swój termin ważności???

Adam Kostrzewa has reacted to this post.
Adam Kostrzewa

Nie kojarzę w regulaminie takiego zapisu aby konkretne godziny przepadały po jakimś terminie, ale w razie co przejrzyj regulamin... Ogólna ważność jest chyba 30dni/miesiąc na ich odebranie/przekazanie/wymianę na nagrody po zakończeniu programu Godziny słońca.

Marcin Gibas has reacted to this post.
Marcin Gibas

nie ma takiego zapisu w regulaminie

Mi ostatnio też nie naliczyły się punkty za rejestrację falownika 19.10.2020 r., pomimo zaakceptowania regulaminu i poprawnej rejestracji z przedłużeniem gwarancji. Pisałem kilka razy przez formularz kontaktowy, ale nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Czy są jakieś zmiany w programie i  nie otrzymuje się już Godzin Słońca za rejestracje falownika?

Nie ma podanych zależności, przyznawane są automatycznie czy ktoś ręcznie klika... jak automatycznie to sprawdziłbym nazwy wpisaną przez właściciela... Po twoich trzech postach może ktoś zareaguje z czerwonych, chociaż czasem zdarza się im wcale nie reagować...

Dawid Kłosiński and Adam Kostrzewa have reacted to this post.
Dawid KłosińskiAdam Kostrzewa
PreviousPage 2 of 4Next