Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Historia solar.web

W mojej instalacji pv są cztery falowniki, ale w historii od połowy lipca aktywne są tylko dwa a dwa pozostałe są oznaczone jako n/a. Natomiast na stronie głównej mam podgląd na nie wszystkie a więc sieć pracuje. Natomiast wykresy i dane historyczne są aktualne dla dwóch falowników. Jeśli ktoś coś wie na ten temat to proszę się podzielić info.

Wszystkie mają swoje karty datamenger czy tylko jeden/dwa? Sprawdzałeś ich ustawienia, może coś się posypało...

W jakim stopniu masz na nich podgląd, na liście mogą być ale ze stanem offline...

W razie co to kontakt z pomocą Fronius przez SOS Fronius

Dziękuję !

Spoko, szkoda tylko że nie odpowiedziałeś na żadne z pytań. Teraz zobaczyłem że jesteś właścicielem, nie instalatorem (na komórce nie widać tego) to dodatkowo zapytam czy rozmawiałeś ze swoim instalatorem?

Jak rozwiążesz problem to pochwal się później co było jego przyczyną.