Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Modemy do transmisji RS-485 (Modbus RTU)

PreviousPage 3 of 4Next

Posiadam 2  takie zestawy do sprzedania.

Używam ich od ponad roku i chwale sobie, teraz pracuje nad połączeniem dwóch falowników bezprzewodowo.

Panie Kamilu

Zestawy wspomniane w poście Pana Andrzeja służą do komunikacji bezprzewodowej pomiędzy FSM a falownikiem.

Nad czym konkretnie Pan pracuje? i jakie 2 zestawy ma Pan do sprzedania? Takie jak na zdjęciach Pana Andrzeja.

Dokładnie takie same modemy mam do sprzedania. Spisują się bardzo dobrze.

 

Pracuje nad mostem radiowym między dwoma falownikami aby połączyć je do jednej instalacji z użyciem tylko jednej karty datamanger pomijając połączenie przez skrętkę.

Cytat z Kamil Klimaszewski data 24 lutego 2021, 12:40

Dokładnie takie same modemy mam do sprzedania. Spisują się bardzo dobrze.

 

Pracuje nad mostem radiowym między dwoma falownikami aby połączyć je do jednej instalacji z użyciem tylko jednej karty datamanger pomijając połączenie przez skrętkę.

Panie Kamilu

Można prosić o koszt takiego jednego zestawu (dwa urządzenia)?

Zobacz 2 post w tym temacie.

Cytat z Adam Korzybski data 26 lutego 2021, 17:18

Zobacz 2 post w tym temacie.

Panie Adamie dzięki za pomoc ale nie widzi mi się kupować z Ali i czekać miesiącami na dostawę. Tutaj mogę kupić bezpośrednio z PL i mam pewność że będą działać.

To się dogadajcie między sobą i po sprawie...

Są plusy/minusy kupowania w PL i na aliex... tu już każdy musi sam zdecydować...

Nie jest aż tak źle z tym aliex... z tymi miesiącami to bym nie przesadzał... dużo zależy od kogo kupujesz, najtaniej nie zawsze jest najlepiej, czasem warto wybrać ofertę troszkę droższą ale z lepszymi warunkami dostawy. Do mnie towar docierał max do 40dni a przeważnie około 20/25dni.

Witam

Jak wcześniej wspominałem posiadam w sprzedaży już gotowe i skonfigurowane zestawy do komunikacji falownik - FSM. Wystawiam do tego fakturę i gwarancję prawidłowego działania. Co do kosztów proszę o kontakt telefoniczny.

Z poważaniem

Andrzej Długosz Eko-Anwa

503005359 oze@eko-anwa.pl

Michał Szaniawski has reacted to this post.
Michał Szaniawski

Również mam gotowy zestaw do połaczenia na czestotliwosci 862-893 MHZ- komplet 400zł

A jak ze stabilnością takiego połączenia? bywają jakieś zwiechy?

PreviousPage 3 of 4Next