Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Pomocna dłoń

PreviousPage 3 of 3

Dzień dobry

Panie Pawle, bardzo zainteresował mnie Pana 2 punkt o filtrach siatkowych. To jakaś nowość? Może Pan rozwinąć trochę temat?

Pozdrawiam

Lapsus tłumaczenia i wzrokowe przeoczenie.Moja wina. W oryginale  " Grid filters need to be set". W instrukcji zamieszczonej przez HEWALEX w opcjach specjalnych istnieje w submenu  punkt 1.Grid Filter Set.  Ta funkcja może być stosowana wyłącznie przez personel serwisowy.

Dla ułatwienia :  z ang. grid - ruszt , krata , sieć elektryczna , siatka geograficzna

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu Andrzejowi Długoszowi za pełne skonfigurowanie systemu instalacji PV. Aż dziw , że są jeszcze wśród nas tacy uczynni , rzeczowi fachowcy. Pełen szacunek  Panie Andrzeju.

Tomasz Oblizajek has reacted to this post.
Tomasz Oblizajek

Bardzo chciałem podziękować Panu Andrzejowi Długoszowi za poświęcony mi czas i pomoc zdalną w podłączeniu falownika Fronius do sieci.

Pan Andrzej z firmy Eko-Anwa jest typem pracownika, który każdy chciałby mieć go w swojej branży. Fachowiec z ogromną wiedzą, bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Odpowie na wszystkie pytania bardzo dokładnie wytłumaczy w czym był problem. Bardzo dobry kontakt z klientem. Dziękuję serdecznie a Firmie gratuluję zatrudnienia Profesjonalisty.

Ps. Jeżeli macie problem z falownikiem bardzo polecam Pana Andrzeja Długosza.

kar llo has reacted to this post.
kar llo

Bład 481 i 746? Da sie samemu coś z tym zrobic czy tylko serwis? Inwerter po resecie ale nie moge go ususnąc z solar weba

Zadzwoń na infolinię Froniusa.

PreviousPage 3 of 3