Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Solar.web Premium płatne

Page 1 of 5Next

Dzień dobry

Otrzymałem maila z wiadomością o zmianach w Solar.web Premium. Dochodzą dodatkowe funkcje ale i też abonament. Wielkość opłat w załączniku. Pytanie brzmi: do czego będą mieć dostęp użytkownicy, którzy abonamentu nie wykupią?

Pozdrawiam

 

Dodane pliki:
  • Solar.web-Premium.jpg

Pod linkiem znajdziesz wszystkie nurtujące cię odpowiedzi .

Webinarium #05 :: Zaawansowane funkcje Solar.web | Forum Instalatorów Falowników Fronius (forum-fronius.pl)

Pozdrawiam serdecznie

@Maciej XX, nie takiej odpowiedzi dotyczyło moje pytanie.

Nawiasem mówiąc link do webinarium nie działa, a zawartość *.pdf znam.

Ale dziękuję

Jest napisane jak wół  tylko trzeba przewinąć

Dodane pliki:
  • 2.png

Fakt, mea culpa. Dzięki

Marcin Kwapisz has reacted to this post.
Marcin Kwapisz

A ja bym zapytał czy Fronius przewiduje opcję opłaty konta Premium godzinami słońca...

A czy wiecie może jak opłacić ten abonament? Bo mail przyszedł, ale żadnej innej informacji w nim nie ma.

Też próbowałem i nie mam pojęcia.  Moze później będzie jakaś informacja.

Dodali kilka "bajerów" ale kasa wcale nie taka symboliczna, układ gdzie do woli Fronius korzysta z moich danych konfiguracyjnych i statystycznych instalacji w zamian za to co było free byłby OK, a jak ktoś chce prognozy i pogadać z Aleksą to niech sobie te "bajery" wykupi. A jak to wygląda u konkurencji ??

Dostęp do danych historycznych nie powinien być dodatkowo płatny, reszta w moim przypadku jest nieistotna.

Jeśli chcą już opłat to powinni zrobić pakiet z samymi danymi historycznymi powiedzmy za 30zł/rok.

Page 1 of 5Next