Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Godziny ze słońca

PreviousPage 3 of 4Next

Mam pytanko dotyczące tzw sklepu online / bonus, kiedy będziecie uzupełniać stany magazynowe niektórych produktów i czy jest na to szansa?

Pytanie do ekipy Fronius czy jest szansa na dorzucenie do oferty sklepu: karty czujników (Fronius Sensor)?

Też podbijam temat, warto wrzucić to do oferty.

Na poczatek moze byloby fajnie, gdyby towary bedace do zdobycia w programie byly dostepne. Co komu po "promocjach" jesli towaru brak?

Dzień dobry,

dbamy o stany magazynowe, jeżeli brakuje jakiegoś produktu jest on systematycznie uzupełniany, aktualnie oczekujemy jedynie na dostawę licznika FSM TS 65A-3.

Dziękujemy również za sugestię odnośnie produktów jeżeli będzie taka możliwość dodamy Fronius Sensor Card wraz z czujnikami.

 

Pozdrawiam,

Sebastian Słabosz

 

 

Nie przesadzaj... Zajrzałem na stronę z zestawieniem towarów i szczerze... bez spinek do mankietu da się żyć 😉

A tak na serio to brak tylko dwóch towarów z 68, obstawiam że pewnie o jeden z nich ci chodzi...

Ale jak by nie było tam masz zakładkę kontakt i pisz zapytanie kiedy można spodziewać się uzupełnienia stanu danego towaru, jakiś czas temu wysłałem zapytanie kiedy uzupełnią stany magazynu, otrzymałem odpowiedź trzeba poczekać parę dni - coś ponad tydzień, stany uzupełniono...

Maciej Piliński and Dawid Kłosiński have reacted to this post.
Maciej PilińskiDawid Kłosiński

Tak karllo... wlasnie o spinki mi chodzi. Wybieram sie na slub siostry i chcialem zdjac je na stole zeby kazdy widzial, ze mam. To wiekszy lans niz posiadanie lambo w garazu :).

Tak na powaznie.. wyobraz sobie, ze wpadlem od razu na pomysl napisania maila. Nie uwierzysz.. dostalem odpowiedz tego samego dnia z terminem uzupelnienia. Nadal nie uwierzysz... termin ten minal i to nie jeden ani dwa dni. Teraz czekam az sie skonczy promocja a towar pojawi sie w kolejnym dniu. Obym byl zlym prorokiem.

Nie no OK ja tylko informuję że jest takowa możliwość 😉

 

Cytat z Szymon Grajek data 20 maja 2021, 10:48

Tak karllo... wlasnie o spinki mi chodzi. Wybieram sie na slub siostry i chcialem zdjac je na stole zeby kazdy widzial, ze mam. To wiekszy lans niz posiadanie lambo w garazu :).

Witam Panie Szymonie,

spinki do mankietów są produktem ekskluzywnym i dlatego są dostępne tylko na specjalne zamówienia. Proszę je wrzucić do koszyka - dostarczymy kurierem jeszcze przed ślubem siostry.

Z pozostałych produktów brakuje tylko jednej pozycji: licznika inteligentnego Fronius Smart Meter 65A-3 TS. Nic dziwnego, ten doskonały produkt jest po prostu rozchwytywany przez instalatorów. Stany uzupełnimy w najbliższym możliwym terminie.

Serdecznie pozdrawiam,
Maciej Piliński

Dawid Kłosiński has reacted to this post.
Dawid Kłosiński

Dzień dobry

Czy wiadomo coś nt. terminu pojawienia się liczników trójfazowych TS w magazynie? Czekam już ponad miesiąc... nie wygląda to na przejściowy problem z zaopatrzeniem.

Pozdrawiam

PreviousPage 3 of 4Next