Solar Energy Blog
0

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!
Przydatne skrót klawiszy:
alt+shift+h = pomoc edytora
alt+shift+z = dodatkowe menu edytora

 

WAŻNE: prośba ogromna o zakładanie nowych wątków, gdy pojawia się nowe zagadnienie. Aktualnie ciągną się pojedyncze tematy (“Kilka pytań nowicjusza”), które zaczęły się od uruchomienia falownika, a przeszły [wcale nie płynnie] do gwarancji i pomp ciepła. Jak Ci, którzy przyjdą po nas, mają się w tym odnaleźć???. Pytania nie związane z tematem danego wątku będą usuwane przez Administratora!

 

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

reset hasła w Datamanager

Page 1 of 3Next

witam wszystkich,

mam następujący kłopot, chciałbym zmienić pewne ustawienie w Datamanagerze, ale nie mogę się zalogować. nie  zapisałem hasła a te które wpisuję nie wchodzi.

czy istnieje możliwość resetu tego hasła? nigdzie nie znalazłem żadnych wskazówkę gdzie i jak to robić.

za wszelkie wskazówki z góry dzięki

pozdrawiam

Paweł F

 

Witam

Autoryzowany instalator posiada dostęp do haseł jednorazowych resetujących dotychczasowe hasła nadawanych przez Fronius Polska.

Proszę o kontakt z instalatorem, który montował instalację .

Andrzej Długosz Eko-Anwa

 

Czesław Kopytko has reacted to this post.
Czesław Kopytko

Witam Panów,

 

Nie do końca instalator Pan Paweł musi się skontaktować z nami (Fronius Polska) i my  generujemy dla niego hasło jedno dniowe, które umożliwia zalogowanie się do Datamanagera a co za tym idzie późniejszą zmianę haseł.

Radosław has reacted to this post.
Radosław

Przypomne tez, że bardzo ważne jest by znac datę ustawioną w datamanagerze, bo inaczej nie wygenerują poprawnego hasła.

Fronius Polska and Mariusz Majmurek have reacted to this post.
Fronius PolskaMariusz Majmurek

aby skontaktować się po nowe hasło to należy gdzieś przedzwonić?

Witam!

Mam ten sam problem. Chciałbym prosić o hasło jednorazowe. W jaki sposób można je uzyskać?

Mamy ten sam problem.
Dzwonie na infolinię, pisze na fb i nie mam żadnego kontaktu a nasz klient się niecierpliwi.

Panie Michale,

na stronie https://www.forum-fronius.pl/kontakt  proszę wypełnić formularz kontaktowy z następującymi danymi:

  1. temat: „Reset hasła Datamanagera”
  2. nr ID Datamanagera, dla którego konieczny jest reset hasła (w formacie 240.xxxxxx)
  3. ponieważ hasło jest ważne jeden dzień: datę, dla której tymczasowe hasło ma być aktywne

UWAGA: ze względów bezpieczeństwa, hasło tymczasowe (jednodniowe) wysyłane jest wyłącznie na adres e-mail, na który zarejestrowana jest instalacja.

Serdecznie pozdrawiamy.

Fronius Polska

PS. Prosimy nie kontaktować się z Działem Technicznym przez Facebooka. Kanał ten nie jest przez nas monitorowany. Dziękujemy \.

Produkujemy falowniki od 1992 roku!

Na wstępie bardzo chciałem podziękować za uzyskane hasło dzienne do resetu hasła Datamanagera - znakomity kontakt z firma 🙂

Niestety już w momencie gdy hasło dla "today" zostało przyjęte i w kolejnym kroku ustawiamy właściwe hasło dla admina - proces wisi na kolejnym kroku..

Załączam screeny (gdy ustawiałem samo hasło dla admina była identyczna sytuacja gdy ustawiałem również dla użytkownika z ograniczeniami) i liczę na podpowiedź 🙂

Dodane pliki:
  • 1.G_Fronius_20191106_06.jpg
  • 2.G_Fronius_20191106_08.jpg
  • 3.G_Fronius_20191106_07.jpg

Witam

Z praktyki wiem że można poprosić o kilka haseł na kilka dni oraz na określony dzień.

Najważniejsza jest prawidłowo ustawiona data

I jeszcze jedno ustawiaj tylko hasło admin aby przejść do dalszej strony

Na Twoich zdjęciach hasło jest za słabe

Z poważaniem

Andrzej Długosz

503005359

Tomasz Mgłosiek and Czesław Kopytko have reacted to this post.
Tomasz MgłosiekCzesław Kopytko
Page 1 of 3Next