Solar Energy Blog
0
Aktualności Targi

Zapraszamy na targi ENEX 2024, gdzie zaprezentujemy innowacyjny falownik

Fronius Polska zaprasza na targi ENEX 2024

W trakcie najbliższych targów ENEX, które odbędą się w przyszłym miesiącu w Kielcach, Fronius oficjalnie zaprezentuje unikalny falownik – GEN24. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom urządzenie to może w dowolnej chwili zostać zaktualizowane do falownika hybrydowego GEN24 Plus z opcjonalną funkcją pełnego zasilania rezerwowego. Fronius jest jednym z partnerów strategicznych targów ENEX 2024.


Targi ENEX 2024

XXVI Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX zostaną zorganizowane w dniach od 7 do 8 lutego 2024 r. Wydarzenie odbędzie się w ośrodku wystawienniczym Targi Kielce.

Fronius, światowy producent urządzeń w obszarze fotowoltaiki, spawalnictwa i ładowania akumulatorów, jest jednym z partnerów strategicznych tegorocznej edycji targów.

ENEX 2024 to świetna okazja do rozmów oraz zapoznania się z nowinkami branżowymi i naszymi nowymi produktami. Jako Fronius Polska wchodzimy w ten nowy rok z nową mocą, a co ważniejsze – dzięki zwiększeniu w ostatnich 2 latach naszych mocy produkcyjnych – falowniki Fronius są i będą dostępne na polskim rynku

mówi Maciej Piliński, dyrektor Solar Energy, Fronius Polska.

Oficjalna premiera falownika GEN24

W trakcie targów ENEX 2024 Fronius oficjalnie zaprezentuje unikalny falownik GEN24. To najnowszy falownik do instalacji PV, który zapewnia optymalne bezpieczeństwo oraz wysoki stopień zużycia wyprodukowanej energii na własne potrzeby. Jak informuje producent, falownik Fronius GEN24 to wszechstronne rozwiązanie wysokiej jakości, które wyróżnia się również nowymi funkcjonalnościami. Nowe falowniki będą dostępne w Polsce już w I kwartale 2024 r.

„Dzięki innowacyjnej aktualizacji oprogramowania Fronius UP.storage falownik GEN24 może właściwie w każdej chwili stać się falownikiem hybrydowym z opcjonalną funkcją pełnego zasilania rezerwowego (Full Backup) oraz możliwością podłączenia do magazynu energii. Po takiej aktualizacji GEN24 w praktyce zmienia się w GEN24 Plus” – tłumaczy Maciej Piliński, dyrektor Solar Energy, Fronius Polska.

Co ważne, falowniki GEN24 i GEN24 Plus są standardowo wyposażone w podstawowe zasilanie rezerwowe. Mowa tu o wbudowanym jednofazowym gnieździe PV Point o mocy do 3 kW. W efekcie w razie ewentualnej awarii sieci, gniazdo to nadal może zasilać niewielkie urządzenia w czasie, gdy świeci słońce.

Stoisko E-28 w strefie MiastOZE

Marka Fronius będzie obecna na targach na stoisku nr E-28 w strefie MiastOZE 2024, czyli specjalnej strefie wystawienniczej GLOBENERGIA, gdzie obecni będą liderzy branży odnawialnych źródeł energii. Dział marketingu Fronius Polska, dbając o zrównoważony rozwój zaaranżował stanowisko firmy na bazie stoiska pochodzącego z poprzedniej edycji targów ENEX.

Firma szykuje też dodatkowe atrakcje, w tym m.in. konkursy, w ramach których odwiedzający stoisko będą mieli szansę wygrać nietuzinkowe i przydatne gadżety, jeśli tylko wykażą się wiedzą na temat produktów marki i praktycznymi umiejętnościami technicznymi.

Sprawdź naszą wideorelację z Targów ENEX 2023


Fronius newsletter dla instalatorów 2023
Kliknij powyżej i zapisz się do biuletynu Fronius dla instalatorów

Może Ci się też spodobać

Brak komentarzy

    Napisz komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.